شرایط معافیت اضافه خدمت مشمولان

مجله تفریحی ویکی فارس ,اس ام اس ,مد ,عکس ,خبرSlide 1

عکس های بازیگران در ایام محرم سال ۱۳۹۲

Slide 1

عکس آندرس اینیستا در کنار همسرش

Slide 1

آهنگ مدل های رنگ سایه چشم ۲۰۱۴

Slide 1

عکس های دختران نینجای تهرانی

Slide 1

آهنگ جدید سامان جلیلی با نام حالم بده

Slide 1

مدل پالتو شیک زنانه قرمز رنگ ۲۰۱۴


تبلیغات

ساعت دیواری

ساعت الیزا

ساعت کاسیو

شرایط معافیت اضافه خدمت مشمولان

  • 200 views
  • خرداد ۲ام, ۱۳۹۲
  • اخبار, عمومی
  • 458 بازدید

شرایط معافیت اضافه خدمت مشمولان

جانشین اداره منابع انسانی ستادکل نیروهای مسلح شرایط بخشودگی اضافه خدمت ناشی از غیبت سربازان را تشریح کرد.

شرایط معافیت اضافه خدمت مشمولان

 

سردار موسی کمالی درباره تسهیلات در نظر گرفته شده برای سربازان متاهل که در فراخوان چندی پیش ایسنا برای طرح مشکلات مردم حول محور سربازی نیز به آن اشاره شده بود، گفت: درگذشته در مقاطعی اضافه خدمت های سربازی های غایب را بخشیدیم که در ارزیابی که بعدها انجام دادیم، متوجه شدیم که این موضوع چندان آثار مثبتی نداشته است.

کمالی با بیان اینکه بخشش اضافه خدمت سربازان غایب مورد انتقاد افرادی بود که به سربازی مراجعه کرده بودند، گفت: این انتقاد وارد بود، چرا که آنان معتقد بودند که چرا بخشش شامل حال افرادی می شود که قانون را رعایت نمی کنند.

 

جانشین اداره منابع انسانی ستادکل نیروهای مسلح با بیان اینکه در ارزیابی هایی که انجام دادیم نیز ضرورت تغییر سیاست ها را احساس کردیم، گفت: در همین راستا سیاست ها را تغییر داده و دستورالعملی را تدوین کرده ایم که بر اساس آن اضافه خدمت آن دسته از سربازان غایبی که خود را برای انجام خدمت سربازی به نیروهای مسلح معرفی کنند، بر اساس ضوابط و شرایطی بخشیده شود.

 

متاهلان اولویت اول بخشش اضافه خدمت

 

وی درباره شرایط بهره مندی از بخشش اضافه خدمت سربازان نیز به ایسنا گفت: جدیت و اهتمام در انجام وظیفه، مسئولیت پذیری و … از شرایطی است که به موجب آن و به تشخیص فرماندهان سبب می شود تا اضافه خدمت ناشی از غیبت سربازان بخشیده شود.

 

به گفته کمالی، اولویت اول ستادکل نیز در این موضوع “سربازان متاهل” است.

 

جانشین اداره منابع انسانی ستادکل نیروهای مسلح همچنین با اشاره به محدودیت هایی که برای پذیرش سربازان متاهل غایب در استان محل سکونتشان وجود داشت نیز گفت: بر اساس قانون آن دسته از افرادی که وارد غیبت شده باشند، از برخی تسهیلات در نظر گرفته شده محروم می شوند که از جمله آن امکان بکارگیری سربازان در استان یا نزدیک ترین استان محل سکونتشان است که این موضوع برای سربازان متاهلی که وارد غیبت شده اند نیز برطرف می شود.

 

وی افزود: استفاده از تسهیلات برای افرادی که وارد غیبت نشده اند، منعی ندارد.

 

کمالی گفت: این آیین نامه از ابتدای تیرماه در سراسر کشور اجرایی می شود.

 

جانشین اداره منابع انسانی ستادکل نیروهای مسلح پیش از این نیز در گفت وگو با ایسنا با بیان اینکه نسبت به معافیت سربازان متاهل از انجام خدمت سربازی بی میل نیستیم، گفته بود، ستادکل در حال حاضر برنامه ای برای معافیت مشمولان متاهل از خدمت سربازی ندارد.


برچسب ها : , , , ,
تبلیغات

لاک پشت


ارسال نظر