فال روزانه 28 مهر سال ۹۲ – Daily Faal

مجله تفریحی ویکی فارس ,اس ام اس ,مد ,عکس ,خبرSlide 1

عکس های بازیگران در ایام محرم سال ۱۳۹۲

Slide 1

عکس آندرس اینیستا در کنار همسرش

Slide 1

آهنگ مدل های رنگ سایه چشم ۲۰۱۴

Slide 1

عکس های دختران نینجای تهرانی

Slide 1

آهنگ جدید سامان جلیلی با نام حالم بده

Slide 1

مدل پالتو شیک زنانه قرمز رنگ ۲۰۱۴


تبلیغات

ساعت دیواری

ساعت الیزا

ساعت کاسیو

فال روزانه ۲۸ مهر سال ۹۲ – Daily Faal

  • 2,231 views
  • مهر ۲۸ام, ۱۳۹۲
  • فال روزانه
  • 2752 بازدید

فال روزانه 28 مهر سال ۹۲ – Daily Faal

فال روزانه ۲۸ مهر سال ۹۲ – Daily Faal

فـال روزانه  ۱۳۹۲/۰۷/۲۸

فال روزانه متولدین فروردین

شما قلب سخاوتمندی دارید اما ممکن است امروز این نگرانی را داشته باشید که این سخاوت بیش از اندازهست

فال روزانه ۲۸ مهر سال ۹۲ – Daily Faal

فـال روزانه  ۱۳۹۲/۰۷/۲۸

فال روزانه متولدین فروردین

شما قلب سخاوتمندی دارید اما ممکن است امروز این نگرانی را داشته باشید که این سخاوت بیش از اندازهست. برای فردی هدیه گران قیمتی خریداری کرده اید و احساس می کنید شاید زیاده روی کرده باشید و هیجان بیش از حد شما نشان دهد. اما دیگر نمی توانید آن را پس دهید. خیلی نگران این مساله نباشید. مطمئن باشید فردی که این کادو را دریافت می کند درک این را دارد که شما از روی علاقه چنین هدیه گرانی برای او خریده اید و در طول ماه آینده انتظار چندانی از شما نخواهد داشت تا به جیبتان فشار بیاید. امروز احتمالا یک گفت‌وگوی مهم و اساسی نیز با یکدیگر خواهید داشت. اگر منتظر موقعیتی بودید که در مورد پروژه خاصی از فرد مورد علاقه خود مشورت بگیرید، امروز بهترین فرصت است.

فال روزانه متولدین اردیبهشت

در مورد مسایل مالی همیشه بسیار هوشمندانه و بافکر رفتار کرده اید اما گاهی پیش می آید که برخی خرج ها باعث استرس شما بشوند. امروز بسیار تمایل دارید نهایت توجه و محبت خود را به فرد مورد علاقه تان نشان دهید اما برای این منظور باید پول زیادی هزینه کنید. این مساله فکرتان را درگیر می کند. اما با روشی ساده و ارزان تر نیز این محبت را نشان داد. لازم نیست برای او ماشین یا جواهرات بخرید. همین که هدیه ای ارزشمند با قیمت مناسب برایش خریداری کنید او علاقه شما را درک خواهد کرد. مکالمه هایی که امروز با هم خواهید داشت موجب می شود تا به یکدیگر احساس نزدیکی بیشتری داشته باشید.

فال روزانه متولدین خرداد

امروز احساس می کنید سر دوراهی مانده اید. در شغل خود موفق هستید و جایگاه بسیار خوبی هم دارید و به هیچ وجه دوست ندارید آن را از دست بدهید. اما از آن طرف، دوست دارید زمان بیشتری را برای خانواده یا نامزد خود صرف کنید و این دو مساله به هیچ وجه با هم جور در نمی آیند. اما با کمی تفکر می توانید میان این دو مساله تعادل برقرار کنید. حتی زمانی که در کنار خانواده نیستید نیز می توانید از طریق تلفن و ایمیل با آنها در تماس باشید. همیشه از اینکه با همسر یا نامزد خود خوب هستید خوشحالید اما امروز بحثی که میان شما به وجود می آید می تواند آینده شما را خدشه دار کند. سعی کنید امروز خیلی رک و پوست کنده صحبت نکنید که موجب تخریب رابطه شما می شود.

فال روزانه متولدین تیر

امروز زمان بسیار دیر سپری و باعث می شود تا خلاقیت و آرامش درونی شما تحت تاثیر قرار بگیرد. برای از بین بردن این شرایط، کار زیادی نمی توانید انجام دهید. فقط باید کارهای خود را اولویت بندی کنید و کارهای واجب و ضروری را اول انجام دهید. به خودتان انرژی بدهید و زود ناامید نشوید. امروز احتمالا به یک مهمانی دعوت می شوید و از حضور در آن نهایت لذت را خواهید برد. حتی با فردی روبه رو می شوید که از نظر شما همانی است که دوست دارید با او آشنا شوید و آغاز گر یک رابطه جدید خواهد شد.

فال روزانه متولدین مرداد

امروز احتمالا در مشکلات غرق می شوید و همه کارها بیش از اندازه تاخیر دارند. اگر بخواهید سفر بروید هواپیما یا اتوبوس هم تاخیر خواهد داشت. فقط باید صبور باشید و اجازه ندهید این عصبانیت ها روی رابطه عاطفی شما تاثیر منفی بگذارد. امروز بحث شدیدی با فرد موردعلاقه خود خواهید داشت تا بتوانید راز او را برملا کنید. متاسفانه متوجه می شوید که او مسایلی را از شما مخفی کرده بوده است. اما این مسایل به هیچ وجه مهم نیستند و نباید نگران آنها باشید. نامزدتان نیز این مساله را مخفی کرده است زیرا تصور می کرده مهم نیست.

فال روزانه متولدین شهریور

امروز به ظاهر حرف ها و مسایل اهمیت ندهید. همه چیز تقریبا از روی سوبرداشت و نداشتن اطلاعات رخ می دهد. سعی کنید از شایعه پراکنی و شنیدن غیبت دیگران دوری کنید. تا حد امکان خوش برخورد باشید و لبخند بزنید. امروز و حتی در روزهای آینده نیز ممکن است مجبور به تحمل افراد حراف و غیبت کننده باشید اما صبور باشید. همه این مسایل می گذرند و نباید اعصاب خود را برای آنها خورد کنید. امروز می توانید در فرصتی مغتنم با نامزدتان صحبت کنید و مسایلی که در سر دارید را برایش شفاف سازی کنید. البته این مساله مشکلات شما را حل نمی کند اما ایده های جدیدی به هر دو شما می دهد که می توانید با یکدیگر انجام دهید.

فال روزانه متولدین مهر  

امروز ملاقات با دوستان و اعضای خانواده در صدر کارهای شما قرار دارد. یا شما به دیدار آنها می روید یا آنها به دیدار شما می آیند. این مساله باعث می شود تا بعدازظهر خوبی در پیش داشته باشید. سعی کنید همه غصه های چند وقت گذشته را فراموش کنید و از فرصت پیش آمده نهایت استفاده را ببرید. امروز شما و فرد مودعلاقه تان متوجه علایق مشترک یکدیگر می شوید. البته روز رمانتیکی در پیش ندارید اما در کنار هم شاد هستید و لحظه های خوبی خواهید داشت. احتمالا درباره رابطه و آینده خود با یکدیگر حرف خواهید زد.

فال روزانه متولدین آبان

امروز همه انرژی شما تحلیل می رود اما می توانید از فرصت پیش آمده برای تمام کردن کتابی که در دست مطالعه دارید استفاده کنید. این کار چندان مهمی نیست اما دست کم به انرژی نیازی ندارد. امروز هدیه ای دریافت می کنید که باعث خوشحالیتان می شود. باید از این فرصت نهایت استفاده را ببرید. امروز انتظار رابطه رمانتیک را نداشته باشید. بیشتر ارتباط شما و نامزد شما کلامی است. البته همین حرف زدن هم باعث می شود تا برخی از مشکلات خود را حل و فصل کنید و این می تواند موجب خرسندی شما شود.

فال روزانه متولدین آذر

امروز احساس تنهایی و ناامیدی دارید. همه آنچه می خواهید گذراندن یک بعدازظهر آرام و شاد با فرد مورد علاقه تان است. اما نمی توانید چنین چیزی را داشته باشید. تکنولوژی امروز برخلاف میل شما رفتار می کند و خطوط تلفن خراب هستند. همه دوستانتان آن قدر از شما دور هستند که به هیچ کدام دسترسی ندارید. اما باید بدانید برای گفت‌وگو امروز بهترین زمان است. اگر به دنبال رابطه جدید می گردید باید به مکان هایی بروید که انسان های جدید ملاقات کنید. احتمال دارد امروز مرد/زن رویاهای خود را ملاقات کنید.

فال روزانه متولدین دی

امروز احساس می کنید همه دیوارها به شما هجوم می آورند و نمی توانید نفس بکشید. اما به این حس خیلی پر و بال ندهید. باید کارهایی انجام دهید که باعث شادابی و جوانی روح شما می شوند. امروز احتمالا در مسوولیت های خود غرق هستید و همین باعث غمگینی شما شده است باید کمی به خود استراحت بدهید. بیرون بروید تا هوایی به سرتان بخورد. امروز می توانید با جادوی کلمات شخص موردعلاقه خود را وسوسه و اغوا کنید.

فال روزانه متولدین بهمن

امروز به سختی می توانید روی کارهای خود تمرکز کنید و همه چیز از نظر شما سخت و دشوار است. اما این با روحیه شما سازگار نیست. شما همیشه بسیار سختکوش و پرتلاش هستید و همیشه خلاقیت را سرلوحه کارهای خود قرار می دهید. بهتر است قبول کنید امروز انرژی لازم را ندارید و نمی توانید روند همیشگی خود را طی کنید. شاید فردا بتوانید زمان از دست رفته را جبران کنید. امروز بهتر است به نامزد خود در مورد سوتفاهماتی که پیش آمده است توضیح بدهید. این کار به بهبود رابطه شما کمک شایانی می کند.

فال روزانه متولدین اسفند

امروز شما و فرد موردعلاقه تان نمی توانید با هم ارتباط خوبی برقرار کنید. شما درگیر مسایل شخصی و گرفتاری های خود هستید. روز پرمشغله ای دارید و حتی نمی توانید برای صرف شام هم با هم بیرون بروید. بهتر است وقتی کارهایتان سبک شد، غفلت امروز را جبران کنید. اما با همه اینها همه کارهای نامزدتان امروز شما را خوشحال می کند و حتی از حرف زدن با او نیز احساس آرامش می کنید. امروز متوجه خواهید شد رابطه عمیقی میان شما دونفر برقرار است.


برچسب ها : , , , , , ,
تبلیغات

لاک پشت


ارسال نظر