گراس یا علف چیست و چه مضراتی دارد

مجله تفریحی ویکی فارس ,اس ام اس ,مد ,عکس ,خبرSlide 1

عکس های بازیگران در ایام محرم سال ۱۳۹۲

Slide 1

عکس آندرس اینیستا در کنار همسرش

Slide 1

آهنگ مدل های رنگ سایه چشم ۲۰۱۴

Slide 1

عکس های دختران نینجای تهرانی

Slide 1

آهنگ جدید سامان جلیلی با نام حالم بده

Slide 1

مدل پالتو شیک زنانه قرمز رنگ ۲۰۱۴


تبلیغات

ساعت دیواری

ساعت الیزا

ساعت کاسیو

گراس یا علف چیست و چه مضراتی دارد

  • 92,322 views
  • فروردین ۲۲ام, ۱۳۹۲
  • سلامت, سلامت جسمی, عمومی
  • 124628 بازدید

ماری جوانا بیشتر از قسمت های فوقانی برگ ها، گل و تخمک های شکفته شده بوته شاهدانه از جنس ماده که بریده و خنک شده، تهیه می شود. عنصر روان گردان موجود در گیاه شاهدانه دلتا ۹ تتراهیدروکانابینول (THC) است که در رزین این گیاه متمرکز است.
غلظت این ماده در فراوده های مختلف این گیاه فرق می کند (این غلظت از۰/۵ تا ۱۱ درصد در نوسان است).
در حقیقت ماری جوانا فراورده برگ ها و غنچه هاست و در رنگ های سبز متمایل به خاکستری و قهوه ای وجود دارد.

نحوه مصرف
ماری جوانا دارای بوی بسیار تندی است و عموما برای کشیدن در پیپ یا سیگارهای دست پنج استفاده می شود.
چون ماری جوانا بسیار زبر است برای پیچیدن آن از چندین دور کاغذهای سفید یا قهوه ای رنگ استفاده می کنند که آن را ریفر می نامند.
این سیگار معمولا به کندی می سوزد و خیلی زود خاموش می شود، به همین دلیل معتادان با پک های سریع و مداوم مانع خاموش شدن آن شده و برای استفاده کامل از آن در اماکن سربسته مصرف می کنند.
برخی از افراد ماری جوانا را از طریق دهان مصرف می کنند. به این منظور آن را در شیرینی جات یا کیک های شکلاتی می پزند و میل (کوفت) می کنند.

علائم مصرف
در صورت کشیدن ماری جوانا آثار روان گردان این دارو بعداز چند دقیقه آغاز می شود و پس از سی دقیقه به اوج خود می رسد.
اگر ماری جوانا از راه دهان مصرف شود بدلیل کند بودن جذب معدی – روده ای تا ۲-۳ ساعت آثار آن احساس نخواهد شد.
اثر ماری جوانا به صورت کشیدنی ۲ تا ۴ ساعت و در موارد خوردنی ۵ الی ۱۲ساعت به طول می انجامد.
THC موجود در ماری جوانا در چربی بدن حل شده و در آن ذخیره می شود. به همین دلیل THC حتی تا یک ماه پس از مصرف نیز در بدن باقی می ماند.
ماری جوانا در عین حال که موجب سرخوشی می شود، هوشیاری و خودآگاهی فرد را برهم زده و او را دچار تحریف ادراک، عدم هماهنگی و توازن، افزایش ضربان قلب و تنفس و گیجی می کند.
معمولا زمانی که ماری جوانا در معاشرت با دیگران مصرف می شود، افراد تمایل به پرحرفی و خنده های بیش از حد دارند و این آثار تا چندین ساعت پایدار می ماند. بعداز مصرف مقادیر بسیار زیاد THC، توهمات و احساسات پارانویا نیز در فرد ظاهر می شود.

عوارض مصرف
معمولا در مصرف کنندگان مزمن و طولانی مدت ماری جوانا، عوارض بسیاری پدید می آید که می توان به تحریف ادراک حسی، اختلال درک زمان و مکان، افزایش حساسیت به صدا، افزایش تلقین پذیری، احساس دارا شدن یک درک عمیق تر از معانی اشیا»، احساس قدرت بیش از حد، شوریدگی یا اغتشاش فکری اشاره کرد.
سرگردانی و توهمات از اثرات و خطرات عمده مصرف این ماده است. معمولا میزان اختلالات عصبی و شخصیتی در افرادی که مصرف ماری جوانا در آن ها بسیار بالاست، بیش از افرادی عادی است.

تحمل، وابستگی و ترک
در مصرف کنندگان مزمن ماری جوانا نسبت به برخی از آثار ماری جوانا تحمل ایجاد می شود. این تحمل معمولا نسبت به آثار ماری جوانا بر ضربان قلب، آثار ذهنی و آثار مخرب آن بر عملکردهای شناختی و حرکتی، ایجاد می شود.
احتمال ایجاد وابستگی جسمی به ماری جوانا بسیار ضعیف است. حتی کشیدن یک سیگار ماری جوانا هر روز برای مدت بیست و هشت روز موجب نشانه های ترک دارو نمی شود.
با این حال پس از توقف ناگهانی مصرف مزمن THC، نشانه های ترک چون تحریک پذیری، بیقراری، کاهش وزن، بی خوابی، رعشه و افزایش حرارت بدن اتفاق می افتد.
برخی از محققان معتقدند که مصرف اجباری و بی اختیار ماری جوانا به مراتب کمتر از کوکائین، الکل و دیگر افیون ها است.

نکته آخر
برخی از اسامی خیابانی رایج ماری جوانا، گراس، علف و وید است.
ماری جوانا را دروازه ورود به مواد اعتیادآور قوی می دانند.
ماری جوانا علاوه بر یک ماده اعتیادآور سبک ، یک ماده توهم زا نیز به حساب می آید.
فرد جوانی که کشیدن ماری جوانا را به طور منظم شروع می کند، تغییرات چشم گیری در سبک زندگی، شخصیت و اهداف او ایجاد میشود.
توقف مصرف ماری جوانا ظرف چند هفته یا چند ماه به بهبودی تدریجی می انجامد.

پایان مقاله اول شروع مقاله دوم————————————————————————-

کانابیس ساتیوا” یا همان گیاه شاهدانه قرن‌ها براى مصارف صنعتى و طبى و به خاطر اثرات روانگردان یا برانگیختگى ذهنى حاصل از آن کشت مى‌شده است.

مارى جوانا، حشیش و روغن حشیش همگى از گیاه کانابیس گرفته مى‌شوند. نام‌هاى عامیانه فرآورده‌هاى کانابیس، مارى جوانا (گراس، علف، بنگ، دوا و…)، حشیش، روغن حشیش (روغن علف، روغن عسل) و، چرس است.
کانابیس گیاه بومى خاص استوایى و آب و هواى معتدل است. عملیات غیرقانونى مدرن براى کشت این گیاه، از روش هاى پیشرفته براى تولید انواع پرقدرت آن استفاده مى‌کند. بیش از شصت و یک ماده شیمیایى که “کانابینویید” نامیده مى‌شوند، از گیاه کانابیس به دست مى‌آیند. THC (دلتا- ۹- تتراهیدروکانابینول)، کانابینوئید اصلى روان گردان و عامل اصلى بالا رفتن خلق در زمان استعمال مارى جوانا یا حشیش است.
سطح THC موجود در گیاه کنفى که براى مصارف صنعتى کشت مى‌شود، بسیار ناچیز است. رشته هاى کنف براى ساختن طناب، پارچه و کاغذ به کار مى‌روند. دانه‌هاى آن حاوى مقدار زیادى پروتئین هستند و روغنى تولید مى‌کنند که داراى ارزش غذایى و صنعتى است.
بسیارى از ادعاها در مورد مصارف مارى جوانا در پزشکى از نظر علمى به اثبات نرسیده‌اند، اما پژوهش ها نشان مى‌دهد که THC و سایر کانابینوئیدهاى خالص مى تواند در برطرف کردن تهوع و استفراغ و افزایش اشتها موثر باشند.
این خاصیت مى‌تواند براى افراد مبتلا به ایدز یا کسانى که داروهاى شیمى درمانى دریافت مى کنند، موثر باشد. براى پى بردن به ارزش طبى مارى جوانا در تسکین درد، کاهش اسپاسم هاى عضلانى و کنترل برخى انواع صرع نیاز به پژوهش هاى بیشترى است.
فراورده‌های کانابیس
“مارى جوانا” جوانه و برگ گیاه خشک شده کانابیس است. رنگ آن از سبز مایل به خاکسترى تا قهوه اى مایل به سبز متغیر بوده و مى تواند حاوى تخم و ساقه باشد. “حشیش” صمغ متراکم شده و خشک شده گل‌هاى کانابیس است. رنگ آن از قهوه‌اى تا سیاه متغیر است و به صورت قطعه‌اى به فروش مى‌رسد.
“روغن حشیش” از راه جوشانیدن گل ها یا صمغ کانابیس در حلال آلى به دست مى آید و ماده اى چسبنده به رنگ قهوه اى مایل به قرمز یا سبز است. میزان THC در هریک از گونه هاى کانابیس متفاوت است. گرچه حشیش عموماً قوى تر از مارى جوانا است ولی روغن حشیش معمولاً قوى ترین شکل موجود است.
مارى جوانا، حشیش یا روغن حشیش گاه با تنباکو مخلوط شده و به شکل سیگار پیچیده مى شود که به “سیگارى” معروف است و یا اینکه توسط پیپ استعمال مى شود.
کا نابیس گاه در خوراکى هایى مثل کیک هاى شکلاتى و یا نوشیدنى ها به کار مى رود.انواع مصنوعى THC تحت عنوان “مارینول” تولید مى شوند. یک کانابینوئید مصنوعى (نابیلون) با نام تجارتى “سزامت” به فروش مى رسد. هر دوى اینها براى مبتلایان به سرطان یا ایدز تجویز مى شوند.
کانابیس رایج‌ترین داروى غیرقانونى مورد استفاده در کشور‌هاى غربى است و مصرف آن در میان دانشجویان پس از الکل و سیگار قرار دارد.با این وجود کانابیس اکثراً به صورت گه گاه و براى تفنن استعمال مى شود. میزان هاى یاد شده در میان مردان به طور چشمگیرى بیشتر از زنان بوده است.
مصرف کانابیس چه احساسى ایجاد مى‌کند؟
زمانى که افراد براى اولین بار کانابیس را مورد استفاده قرار مى‌دهند، اغلب احساس برانگیختگى روانى مى کنند، البته این اثرات با تکرار مصرف نیز ایجاد مى‌شوند. تجربه افراد گوناگون از مصرف کانابیس متفاوت است.
برخى احساس آرامش و سرزندگى کرده، پرحرف و شوخ‌طبع مى‌شوند، حال آنکه برخى دیگر احساس اضطراب، ترس، ناآرامى و گیجى مى‌کنند.علاوه بر آن نوع برانگیختگى فرد از هر نوبت مصرف تا نوبت بعدى مى تواند متفاوت باشد.
کسانى که با مصرف دارو آشنا هستند و در این کار حرفه اى شده اند، مى دانند چه زمانى مقدار کافى دریافت کرده اند و کى باید مصرف را متوقف کنند و کنترل بیشترى نیز بر اثرات آن دارند، حال آنکه افراد تازه کار این توانایى را ندارند.
کانابیس در دوزهاى پایین، ادراک و حس را اندکى مختل مى‌کند. کسانى که دارو مصرف مى‌کنند، مى‌گویند که صداى موسیقى را بهتر مى‌شنوند، رنگ ها را درخشان مى‌بینند و زمان براى آنها طولانى تر مى‌شود. همچنین مى‌گویند که حس چشایى، لامسه و بویایى آنها تقویت شده و از بدن خویش آگاه تر مى‌شوند. برخى از این وضع لذت مى‌برند، حال آنکه بقیه آن را ناراحت کننده مى‌یابند.
دود کردن مقادیر بیشتر مى‌تواند برخى اثرات مطلوب کانابیس را شدت بخشد، اما احتمال واکنش هاى ناخواسته و نامطلوب بیشتر است. مصرف بیش از اندازه مى‌تواند احساس از دست دادن کنترل، گیجى، بى قرارى، پارانویا و وحشتزدگى را سبب شود.
خطرات کانابیس
تا به حال هیچ کس بر اثر مصرف بیش از اندازه کانابیس نمرده است، اما کانابیس ادراک عمق، گستره توجه و تمرکز را مختل و زمان واکنش را کند مى‌کند و قدرت عضلانى را مى کاهد و همه اینها بر توانایى فرد در زمان رانندگى اثر مى کنند. کانابیس و الکل اگر همراه با یکدیگر استفاده شوند، اثرات یکدیگر را تشدید مى‌کنند و مى‌توانند صدمات شدیدى ایجاد کنند.
مسمومیت با کانابیس تفکر و حافظه کوتاه مدت را تحت تاثیر قرار مى‌دهد. استعمال کانابیس در مدرسه یا در حین کار مى‌تواند یادگیرى و عملکرد فرد را مختل کند. فرآورده هاى غیرمجاز کانابیس ممکن است توسط سایر داروها، آفت‌کش ها یا قارچ هاى سمى آلوده شده باشند.
دوزهاى بالاى کانابیس به ویژه زمانى که بلعیده شوند، مى‌توانند روان پریشى ناشى از مسمومیت را سبب شوند. علائم آن شامل توهمات دیدارى و شنیدارى، هذیان‌هاى پارانویید، گیجى و فراموشى است. با قطع مصرف کانابیس، این علائم معمولاً ظرف یک هفته ناپدید مى‌شوند.
مصرف کانابیس سرعت ضربان قلب را بالا برده و فشار خون را پایین مى‌ورد. در بیماران مبتلا به آنژین صدرى و یا سایر بیمارى هاى عروق کرونر،خطر حمله قلبى با مصرف کانابیس افزایش مى یابد.
مصرف کانابیس در باردارى مى‌‌تواند بر جنینن تاثیر بگذارد. تحقیقات نشان مى‌دهد که ممکن است بین مصرف کانابیس در باردارى و مشکلات خفیف شناختى در کودکان رابطه‌اى وجود داشته باشد. دود کانابیس حاوى بسیارى از مواد شیمیایى است که در دود سیگار یافت مى‌شود و براى جنین خطرناک است.
آیا کانابیس اعتیادآور است؟
مصرف کانابیس ممکن است اعتیاد ایجاد کند. کسانى که کانابیس را به طور منظم مورد استفاده قرار مى‌دهند، ممکن است، وابستگى خفیف جسمی و یا روانی به آن پیدا کنند.
کسانى که دچار وابستگى روانى هستند، سرخوشى و آرامش ناشى از استعمال دارو را طلب مى‌کنند. دارو براى آنها بیش از اندازه اهمیت مى‌یابد و ممکن است احساس کنند که بدان نیاز دارند و اگر نتوانند آن را به دست آورند، دچار اضطراب مى‌شوند. مصرف متناوب و طولانى مدت دارو مى‌تواند به وابستگى جسمی منتهى شود.
کسانى که دچار وابستگى جسمی مى‌شوند، ممکن است با قطع ناگهانى مصرف سندرم ترک را به صورت خفیف تجربه کنند. علائم ترک ممکن است شامل تحریک پذیرى، اضطراب، اختلال گوارشى، بى‌اشتهایى، تعریق و اختلال خواب باشد، این علائم عموماً براى حدود یک هفته باقى مى‌مانند، گرچه ممکن است اختلال خواب بیشتر طول بکشد.
اثرات طولانى مدت مصرف کانابیس
کسانی که کانابیس را مقادیر زیاد یا به طور منظم مورد استفاده قرار مى‌دهند و یا کسانى که به بیمارى هاى خاص داخلى یا روانپزشکى مبتلا هستند، در معرض خطر اثرات طولانى مدت زیر هستند:
دود کانابیس داراى قطران و سایر عوامل سرطان‌زاى شناخته شده است. کسانى که کانابیس را به صورت تدخین مصرف مى‌کنند، غالباً افراد تمایل دارند که دود فیلتر نشده را به درون شش‌های‌نشان بفرستند تا به حداکثر اثر برسند. این کار خطر سرطان را افزایش مى دهد.
استعمال دود کانابیس موجب تحریک و آسیب سیستم تنفسى مى‌شود. دود کردن مارى‌جوانا براى زمانى دراز با برونشیت رابطه دارد. یک بررسى تخمین زده است که سه تا چهار “سیگارى” در روز همان صدمه اى را ایجاد مى‌کند که ۲۰ نخ یا بیشتر سیگار معمولى در روز آن را سبب مى‌شود.
مسمومیت مزمن با مصرف کانابیس غالباً انگیزه فرد را براى کار و مطالعه کاهش مى‌دهد، گرچه این اثر با قطع مصرف دارو از بین مى‌رود.
ممکن است رابطه‌اى میان مصرف منظم کانابیس و شروع بیمارى اسکیزوفرنى وجود داشته باشد، اما مشخص نیست که آیا مصرف کانابیس منجر به بروز علائم مخفى اسکیزوفرنى مى‌شود یا اینکه بروز تدریجى علائم روان پریشى است که سبب مى شود فرد براى کنار آمدن با علائم بیمارى به کانابیس پناه ببرد.
شواهد نشان مى دهد که مصرف مداوم کانابیس در بیماران مبتلا به اسکیزوفرنى علائم روان پریشى را تشدید کرده و دوره بیمارى را وخیم تر مى‌کند.
مصرف طولانى کانابیس در مقادیر زیاد مى‌تواند توجه، حافظه و توانایى پردازش اطلاعات پیچیده را براى هفته ها، ماه‌ها و حتى سال‌ها پس از قطع دارو مختل کند.
توهم کاذب (دیدن چیزها و رنگ هایى که مى‌دانید واقعى نیستند) یا توهم واقعى (زمانى که ارتباط شما با واقعیت گسسته مى شود) مى تواند روى دهد.
اثرات فیزیکى کانابیس شامل قرمزى چشم‌ها، خشکى دهان و گلو، تحریک سیستم تنفسى (به دلیل دود ناشى از آن) و اتساع برونش‌ها (گشاد شدن راه هاى هوایى) است. اشتها و سرعت ضربان قلب افزایش مى یابد، حال آنکه فشار خون، تعادل و پایدارى کاهش مى‌یابد. کانابیس مى‌تواند سبب خواب آلودگى یا ناآرامى شود و این بستگى به مقدار داروى دریافت شده و پاسخ فرد بدان دارد.

پایان مقاله دوم شروع مقاله سوم————————————————————————-

حشیش ترکیب سبز، قهوه‌ای یا خاکستری مشتق از برگ، دانه، ریشه و گل ِ گیاه شاهدانه است که به نام‌ های حشیش، ماری جوانا، علف (GRASS) ، علف هرز(WEED)، مری جین (MARY JANE)، جام (و POT، بنگ، گانجا، شاهدانه و… )هم معروف است. این ماده رایج ‌ترین ماده غیرقانونی مورد مصرف در جهان است.

از هزاران سال پیش می‌دانستند که حشیش اثرات نشئه ‌آور دارد. حشیش نام مختصر بوته شاهدانه است. تمام اجزاء این گیاه خاصیت روانگردان دارد که از بین آنها ۹ – تترا هیدروکانابینول  THC -9   فراوان تر از همه است. قوی‌ ترین انواع حشیش از سرشاخه‌ های گلدار گیاه یا از ترشح رزینی قهوه‌ای مایل به سیاه خشک شده برگ‌های آن که HASH یا HASHISH نامیده می ‌شود به دست می ‌آید. برگ های خشک گیاه شاهدانه را داخل سیگار ریخته و آن را دود می ‌کنند. در قرن نوزدهم و اوایل قرن بیستم اثرات ضد درد، ضد تشنج و خواب آور حشیش شناسایی شده بود. در دهه چهارم قرن بیستم این ماده جزو سیستم دارویی آمریکا به حساب می‌آمد. بیش از ۴۰۰ ماده شیمیایی در گیاه حشیش وجود دارد که ۶۰ درصد آنها از لحاظ شیمیایی با ?THC9- در ارتباط است.

حشیش یکی ا ز پر مصرف ترین مواد  درایالات متحده می باشد و درمیان موادی که نوجوانان و جوانان تمایل به استفاده ازآن ها را دارند ، رتبه اول رادارد. این بدان معنی نیست که اکثر نوجوانان حشیش مصرف می کنند. براساس  مطالعه ای که درسال ۱۹۹۴  برروی دانش آموزان دوره دبیرستان صورت گرفت، مشخص شدکه ۷/۳۰%  ازآنها درطول یک سال گذشته حشیش مصرف کرده اند درحالی که ۳/۶۹ % آنها ازاین ماده مخدر استفاده    نکرده اند.حشیش اثرات منفی روانی و جسمانی متعددی دارد . استفاده ازآن می تواند به آسیب و ضعف حافظه کوتاه مدت وتوانایی فهم منتهی شود،احساس زمان را تغییر دهد و توانایی انجام فعالیت هایی را که نیاز به تمرکز و هماهنگی حواس درآنها وجود دارد (برای مثال رانندگی ) کم کند. معمولا افراد خجالتی از حشیش زیاد استفاده می کنند وکارهایی انجام می دهند که درنهایت موجب پشیمانی آنها می شود.

حشیش چگونه مصرف می‌ شود؟

حشیش به صورت سیگار تدخین می‌ شود که به آن سیگاری، JOINT  و ناخن (NAIL) هم می‌ گویند. با تدخین حشیش اثرات نشئه آور آن ظرف چند دقیقه ظاهر شده و حدود ۳۰ دقیقه بعد به اوج می‌ رسد و ۲  تا ۴ ساعت دوام می ‌یابد. برخی اثرات حرکتی و شناختی ۵ تا ۱۲ ساعت طول می‌ کشد.

 اثرات استفاده کوتاه مدت از حشیش:

 ·   حالت خواب آلودگی  واحساس گرسنگی زیاد

·   ناتوانی درتعقیب زمان و آسیب یا کاهش توانایی حافظه کوتاه مدت

·   کاهش توانایی هایی که نیاز به تمرکز و هماهنگی حواس دارند، مانند رانندگی  کردن

·   تشدید فعالیت قلب

·   احتمال بروز عوارض قلبی برای افرادی که از بیماریهای قلبی رنج می برند

·   قرمزشدن چشمها ، براثر پرخون شدن بافت های آن

·   کاهش بازداری اجتماعی در رفتار

·   احتمال بروز بدگمانی وسوء ظن ، توهم واضطراب شدید.

 اثرات استفاده بلندمدت از حشیش

·   افزایش احتمال ابتلا به بیماریهای ریوی ،ازجمله سرطان ریه

·   کاهش سطح هورمون تستسترون (هورمون مردانه) درمردان

·   افزایش سطح هورمون تستسترون درزنان

·   کاهش تعداد اسپرم ها درمردان

·   افزایش خطر ناباروری در زنان

·   بروز وابستگی عاطفی و روانی  و نیاز به افزایش مصرف جهت رسیدن به حالت نشئگی اولیه

بعضی ازافراد تصور می کنندکه حشیش می تواند اشتهای آنان را افزایش دهد که این امر منجر به پرخوری وافزایش وزن می شود.براساس یک مطالعه ازمیان ۱۰۲۳ مورد بیمار دچار ضربه و سانحه که درقسمت اورژانس پذیرش شده بودند ، درخون  یک سوم آنها میزان قابل توجهی حشیش وجود داشت.

 نکات مهم :

۱ – درصورت اعتیاد به حشیش فرد معتاد  قادر به انجام وظایف خود نیست و درکارهایی احتیاج به تمرکز دارند با مشکل مواجه خواهدشد.

۲ – مصرف حشیش باعث پایین آمدن تعداد اسپرم ها در مردان و افزایش خطر ناباروری در زنان می شود.

۳ – استفاده از حشیش احتمال صدمه دیدن را افزایش می دهد برای مثال تصادفات اتومبیل ‏، افتادن ازارتفاع ‏، سوختگی ،‌غرق شدن وخودکشی بامصرف این ماده درارتباط است.

۴ – مصرف مواد می تواند ظاهر وچهره نوجوان را خراب کند، اورا افسرده سازد و سبب افت تحصیلی وی شود.

۵ – یک بار مصرف تصادفی و تفننی ، ممکن است فرد را مجبور به کاری کند که درتمام طول عمر ازکرده خودپشیمان  شود.

۶ – مصرف این ماده می تواند سلامتی جسمی و روانی ، پیشرفت تحصیل، روابط خانوادگی و زندگی اجتماعی فرد را به خطر اندازد.

۷ – استفاده از حشیش نه تنها به فرار ازمشکلات کمک نمی کند بلکه باعث بروز مشکلات دیگری خواهدشد.

نشانه‌های ناشی از ترک

وابستگی به حشیش، روانی و غیر جسمی است. نشانه‌ های ناشی از ترک در معتادین محدود به افزایش تحریک ‌پذیری، بی‌ قراری، بی ‌خوابی، بی ‌اشتهایی و تهوع خفیف است و همه این نشانه‌ ها هنگامی بروز می‌ کنند که شخص به طور ناگهانی مصرف مقادیر زیاد حشیش را قطع کند.

منبع و گردآورنده : ویکی فارس


برچسب ها : , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,
تبلیغات

لاک پشت


mostafa گفته است :

Danial گفته است :

ممنون ! خیلی مفید واقع شد !! اتفاقا دنباله یه مقاله ایی کامل مثل این بودم ! واقعا تشکر میکنم 🙂


آرمین گفته است :

درود. اگه اطلاع دارید ممنون میشم راهنماییم کنید که آیا مصرف این ماده برای ورزشکاران (بدنسازی مخصوصا ) نیز مضر است؟
و آیا باعث لاغری می شود؟


admin گفته است :

مهدی گفته است :

سلام میخواستم ببینم مصرف دایمی یعنی چی تفننی یعنی چی من ماه یه بار مصرف میکنم شایدم دو ماه یه بار چه ضرری برای یادگیری داره جون درس میخونم حالا چیکار کنیم سطح یادگیریمون بره بالا. چیکار کنیم به حافظه مون کمک بشه


admin گفته است :

سلام
دو ماه یکبار تاثیر زیادی نداره.


Kave گفته است :

آقا جون اینا همش درست نیست…. بکشید و حال کنید مخصوصا ورزشکارا….


m7 گفته است :

اقا تورو به خدا کمکم کنید به تور ناخواسته در معرض دود بسیار شدیدش قرارگرفتم و برای مدتی حالم عوض شد و چند تا حالت غیر طبیعی در من به وجود امد و… اگه میشه کمکم کنید.


bob marley گفته است :

بکشیدوحال کنید مختون رو بگوزونید خیلی فاز میده<من الان ۷ساله مصرف کننده ام کی میگه کسخل میکنه بکشید نکش خداست…


چت بازا گفته است :

من خودم با دوستام روزی ۳بار ماری میزنیم ۷ساله مصرف میکنیم همیشه هم خدا کمکمون کرده شب بوده جنس گیرمون نیومده خدا یه کاسب رو سر راهمون گذاشته


shayan گفته است :

بابا بکشید به اندازه بکشید من ۱۳ سال میکشم دانشجوی صنعتی شریفم هستم هرروزم میکشم اصلانم اعتیاد نداره خدا بزرگه…….وداع………………


dwyane گفته است :

حاجی سری رو که درد نمیکنه رو که دستمال نمیبندن… آخه واسه چی بکشین وقتی پولتونو میگیره تو اجتماع جاتونو خراب میکنه همش باید استرسشو داشته باشید و جرمم که به حساب میاد… اگه تونستین نکشید دیگه… کلا دود خوب نیست موفق باشید…


احسان گفته است :

تفریح سالم یعنی ماری نه اعتیاد داره نه ذهنو خراب میکنه واسه همینه که نصف دانشجوهایجهان لا اقل یه بارو زدن


دانیال گفته است :

منم امروز میخوام بزنم به رگ و گفتم قبل کشیدن اطلاعات جمع کنم برای بار اولمه التماس دعا


hojat گفته است :

داش بزنید ……ولی گل ناب {ناب الله} بزنید ….نایابه ولی پیدا میشه


محسن گفته است :

سلام دوستان. به هیچ وجه مصرف نکنید.من یکبار مصرف کردم.خوب متوجه شدم که وقتی مصرف کردم سلولهای مغزم داره از بین میره.چیزی به اسم توهم و فاز وجود نداره.وقتی مواد مخدر حالا از هر نوعش مصرف میکنید.مغز شما دچار اختلال شده و درست کار نمیکنه واسه همین فکر میکنید توهم میزنیدو فاز میگیرید.در صورتی که ذهن شما از کار میوفته.موفق باشید.


وید گفته است :

چرا این همه تو مقالت مضرات نوشتی هرگز اینطوری نیس پس چرا تو هلند و کلورادو آزاده و تو ایالات متحده میخاد آزاد بشه یه مدل توتونه که دارن از روش دارویه ضد سرطانی میسازن نه تنها ضرری نداره بلکه هر کسی مصرف کننده باشه هیچ وقت سرطان نمیگیره حتی سیگاری ها هیچ وقت سرطان نمیگیرن اگه ماری مصرف کنن عزیزه نویسنده اشتباه میکنی چون تی اچ سی ماده ایضد سرطانه کلی هم لذت داره اینو خدا خلق کرده تا لذت ببریم


ebi گفته است :

فعلا سالم ترین چیزی که پیدا میشه همینه


غزل گفته است :

یعنی خداییش موندم تو فکر این که بیخود نیست ما جهان سومیم تمام دنیا تو فکر اینن که چطور از کل مغزو فکرشون برای زندگی بهتر استفاده کنن به قولی تو هوشیاری وضعمون اینه به نون شب محتاجیم وای بروزی که توهم بزنیم کسانی هم که میگن استفاده کنید چون خودشون الوده شدن حکایت مواد مخدر مثل این میمونه مجازی ازدواج کنی حالا از شما میپرسم لذت ازدواج مجازی چیه؟
چیزی عایدتون میشه (منظورم لذت …)بازم باید تو رویا باشید پس اگه عاقلید خودتونو گول نزنید بزارید هوشیار بمونید با زندگی وجوونی خودتون بازی نکنید دروغ میگم بگید دروغه :*


گل باز گفته است :

نکشین داداشای گلم.اعتیادش کمه ولی نسبت به شیشه و چیزای دیگه ولی اعتیاد داره.با دف اول معتاد نمیشین ولی از وقتی بهتون فاز بده دیگه فاتحتون خوندس.من خودم میکشم اونم هر روز.بخدا دنبال شرایطم ترکش کنم چون مخمو دوست دارم میخوام ازش استفاده کنم.موفق باشین


asdsd گفته است :

وقتی که بعدش پشیمونیه ادم باسه چی بکشه


666 گفته است :

gol o mari baes mishe be zendegi agah bashi are sabke zendegito avaz mikone ama roshan bin mishi


unknown گفته است :

به من که نساخت، کلا چت شدم، اصن حال نکردم…


فرشید گفته است :

نفیسه گفته است :

سلام واقعا متاسفم واسه طرزه فکره این معتادا،خدا بهتون عقل بده ان شاءالله…..


آنا گفته است :

من الان ۲ ساله عقد کردم و فهمیدم که شوهرم ۳ ساله مصرف گرس داره ، این قضیه واقعا منو عذاب میده . یک بار عروسیم به خاطر همین موضوع بهم خورد . ما دو تا واقعا همو دوست داریم ولی این مواد لعنتی بین ما فاصله انداخته . هر کاری میکنم نمیتونم با این قضیه کنار بیام . عزیزانی که بقیه جوونا رو ترغیب به این کار میکنید خواهشا همه ی جوانب کار رو بسنجید نه فقط هوس زودگذر اونو!


مهسا گفته است :

bacheha vaghan azin khabe gheflat biaid biron,yek lahze be khodeton negah konid bebinid ke kodometon movafaghid az kamboode ziyade ke samte in kesafata mirid,chera aghel konad kari ke baz ayad pashimani,?be fkre khodetono khonevadaton bashid,talash kon be on chizi ke mikhay beresi vali dar vagheyat na to roya va tavahom


mohsen گفته است :

سلام میشه کری کرد که چشا قرمز نشه


BANG گفته است :

سلام.ما ی بار تو عمرمون مصرف کردیم.خدارو شکر اعتیاد سراغمون نیومد.ولی کلا چیز چرتیه.از من به همه نصیحت:خواهش میکنم دنبال اینجور چیزا نرین……
به خدا بدبختتون میکنه……….


پارسا گفته است :

مرد باید گل باز باشه
گل بزنین قد علی دایی فقط مواظب یخچال خونتون باشین جارو نشه مامان شک نکنه
زنده باد فوتبالیستا از تیم آپولو
مواظب دلاتون باشین یه وقت کسی توش کینه رول نکنه


Ho3ein eblis گفته است :

حمید گفته است :

من دیشب برای اولین بار استفاده کردم . خیلی خیلی استرس و اضطراب داشتم. نمیدونستم کجام. چرا اینجام. الان اینجا نیستم دارم خوا میبیتم ن ولی بیدارم .پس چرا فکر میکنک خوابم من اینجام یا اونجام . یعنی قابل توصیف نیست .خداوکیلی خیلی ترسیدم


Reza Nezaam گفته است :

vaghti too mahaleye nezaam abaad be donya biayn salem tarin tafrih geraase


Mohammad گفته است :

واسه سرخیه چشم از دارو خانه قطره نفازولین بگیرین سفیده یفید میکنه فقط قبل از کشیدن بندازین ک فازومیپرونه


.. گفته است :

از همه ی آدمای کثیفی که به این لجن زار کشیده شدن و دیگران رو هم تشویق میکنن متنفرم.
از همه ی شما آشغالای نفهم نجس متنفرم.
بدبختای کثافت اون دنیا سوختنتون رو و این دنیا متلاشی شدنتون رو میبینم.
و اگر خودتون نخواین که ازین لجن زار بیرون بیاین به باتلاق فرو میرید.
فقط امروز و با خوندن نظرات این سایت فهمیدم که چقدر آدم رذل و آشغال و حیوون صفت پیدا میشه.
آشغالایی که برای از بین بردن عقده ها و حقارتهاشون دیگران رو هم بدبخت میکنن.
شما شیطانید.
ازتون متنفررررررررررررررررررررررررررررررم


.. گفته است :

و تویی که با اسم MOHAMMAD کامنت گذاشتی!اولا حیف این اسم مبارک که رو توی کثافت گذاشتن دوما لعنت به تو…خدا جوابتو بده که به جوونا کار یاد میدی.
تو دیگه ته جهنمه جات…
آشغال


amir گفته است :

شایان سرباز گفته است :

شاعر میگه بزنید صبح ظهر شب منو یه رول الف…
گلی که گل نباشد گل نیست!


ali گفته است :

بزنید و لذت روزگار رو ببرید
اگه قبلش یه کمی الکل هم باشه که نور الی نوره
شاد باشید


sahar گفته است :

الان چتم نظره خاصی ندارررررم :))))))))))))))))


پوریا گفته است :

خاک بر سر همتون که معتاد و عملی شدید اونوقت توهم زدید که ورزشکار هستید!
کسایی که سیگاری بار میکنن یا علف میکشن که قیافشون ضایع و معتاد نشون میده خفن!
یارو از یک کیلومتری میفهمه بنگی هستن
همشونم یه لقب دارن خداروشکر مث
داوود علف، امید بنگی، علی گراس،اسی ماری جوآنا
این اسمارو ملت روتون میذارن بدبختا برید خودتونو بکشید چون این لقب ها تا گور باهاتون میمونه و همه به دید یه معتاد بیناموس بهتون نگاه میکنن.


مرتضی گفته است :

کسی میتونه بگه جرم کاشتن گراس چیه؟؟؟؟ممنون


Big z گفته است :

مطمینا هر دودی که به داخل بدن شما می ره ضرر داره ،بازدم و دم این ماده مخدر باعث میشه استیل کولین شما از بین برن که به مرور زمان اتفاق می افته حالا اگه این استیل کولین های شما از بین برن گیرنده هایی که در مغز شماست چیزی برای دریافت کردن نداره یعنی تمامی استیل کولین هااز بین رفتن و مواد مخدر این کارو می کنه که جای این استیل کولین ها نمایان می شه و نتیجش این هستش که هیچ راهی برای ترک این ماده ندارید،ادمین احمق پیج دیدم تجویز پزشکی و ورزشی هم میکنه، همون طور که نوشته بود این ماده دروازه ای هست به مواد مخدر بالاتر و صرر غیر قابل جبرانی داره،علم ثابت کرده که انسان هایی که به سمت مواد مخدر می رن انسان هایی ترسو هستن کسایی هستن که یه چیزی تو زندگیشون کم دارن،درسته همه ما یه چیز هایی کم داریم اما دلیل قانع کننده ای برای مصرف این اشغالا نیست،
توی نظرات خوندم که می گفتن برای لاغری و حافظه خیلی خوبه واقعا شما اگه ورزشکار باشید می دونید که مصرف هر دارویی برای حجیم شدن یا عکس اون جالب نیس اگر واقعا شک دارید به این موضوع می تونید به یک پزشک برید و ازش سوال بکنید یا اون دانشجویی که برای افزایش حافظه سوال کرده بود ،توی دوستای من چند نفر بودن که از این اشغالا استفاده کرده بودن و یادم نیس تونسته بودن نتیجه بگیرن یا نه !! همون بچها بیش تر از ٣ یا۴ بار استفاده نکرده بودن ولی الان با گذشت ۴ سال هنوز دارن اون اشغالا رو مصرف می کنن!!!
واقعا سواله که بدن داره روند طبیعی خودشو پیش می گیره حالا شما این بدن رو به یک ماده عادت می دید!کلا عادت کردن به هر چیزی درست نیست.
توی یکی دیگه از نظرات خوندم که می گفت این همه جامعه های غربی ازاد کردن و از این حرفا!!در جواب اون عزیز باید بگم اون جا خیلی چیز ها ازاد هستش ،اگه یه خورده مطالعه کنید مفهمید چرا این ازادی که می گید توی اون کشور وجود داره،که اگه صحبت کنیم از این بحث دور می شیم،و دلیل پیشرفت غرب هم به این ماده نسبت داده بودن معلومه این کسی که این نظرو نوشته واقعا یه اپسیلون شواد و شعور و فهمی نداره ،و گفته بودن با مصرف این مواد اونا از ما پیشرفته ترن!!!
واقعا دیگه میشه فهمید کسی این جور نظرات رو می ده به دلیل سطح سواد پایینشه و بهتر توی دنیا کوچیک خودش باشه ..


Opirus54 گفته است :

بخدا همه اینا دروغه
اللهی من قربونه ماریجوانا بشم که حقشو دارن میخورن!!!!!!


alireza گفته است :

سلام به همه ى جووناى ایران زمین,,اول بزارید یه مطلب راجب خودم بهتون بگم من کلا تو ۲۴ سال عمرى که از خدا گرفتم فقط ۶ باز این مواد رو مصرف کردم فقط این رو بهتون بگم اگه زندگیتون رو دوست دارین هیچ وقت طرف همچین مواد خطرناکى نرید, من ۶ ماه پیش اخرین بارى بود که کشیدم انقد حالم بد شده بود تا ۲ ماه حتى با همسرم حرف نمیزدم ,فکر هاى منفى ,ترس از مرگ ,استرس شدید ,هر جور رفتارى که فکرشو میکنید که میتونه یه ادم رو آشفته و داغون کنه داشتم,الان هم بعد ۶ ماه هنوزم حس میکنم اثراتش تو ذهنم هست..فقط میخوام اینو به عنوان یه ادم قربانى این مواد بهتون بگم زندگیمو جوونى مو شادى و خوشى مو فقط بخاطر استفاده ۶ بار این مواد از دست دادم,,قدر لحظه هاتون رو بدونید این حرف رو ادمى داره میزه که ارزوشه ارزوشه خوشى که از زندگیش رفت دباره برگرده…بازم ببخشید که طولانى شد


p,g گفته است :

تا الانشم بهم حال داده به منو دورو بریام اون باله پروازو داده..لپ کلام تو دوستایه خوبی نمیشیم چون نسبت من به تو مثل آرد به الکه این آرد الک میخواد این رسم فلکه.;-) )))


mahdi گفته است :

داش بهترین چیز نشئه هستش بکش به خودت هم برس هم فاز سرخوشی قشنگی داره هم بیشتر حال میده هم مغز تو خراب نمیکنه


محمد گفته است :

ماری چیزه خوبی نیست من یه بار پیش دوستام نشستم فقط دودش بم خورد روانی شدم حتی دیگه سمت اون دوستام نرفتم خدا خودش به شما عقل شعور داده تادرست استفاده کنین…!


nima2000 گفته است :

kh گفته است :

اقا تا وقتی فرهنگ سازی نشده انجام ندین واسه ما شده گلمونم میکشیم به کارامونم میرسیم واسه کسی که فرهنگ سازی نشده باید اینا رو گفت


reza گفته است :

آخه گل پسرم تورو چه ب گل پسرم,,,سلام ب همه,, بابا بکشید ولی ظرفیتشو داشته باشید کدوم الاغ گفته معتادیت داری دروغه همش,,,همیشه باید بالا باشید چت چت


THC گفته است :

اونایی که میگن هیچ عوارضی نداره
اینا همونایین که شیوید بکشن قبلشونو گم میکنن!!!!
کسی که تا حالا نکشیده نکشه کلااااااااااااااااااااان


Feriii گفته است :

MIshe Begid CHera Laghar mikone? Va Dar CHe hade laghar Kardanesh? ManBadansazi miram. Harmahiham 2.3bar ino mikesham .kare khori ke migan ehsteharo ziyad mikone ke.Yekam TOzih bedid binam chiyeo az che gharare.dameton Garm.


reyhane گفته است :

من دخترم الان نزدیکه ۴ ساله دارم میکشم هیچ اتفاقی هم برام نیوفتاده


مجید گفته است :

ایناها همه چرته دود یعنی چی همش اشغاله سلامتی از همش بهتره شایان به ذکره مشروب خوب اگه گیر بیاد چون اونم واسه کلیه خوبه هر ماهی ۱ مرتبش بد نیست ولی هستن کسایی که همینم بد میدونن.
الی رقم اینکه واسه کلیه ها خیلی خوبه


زاهدان 11 سمنان گفته است :

من قبلا زیاد میکشیدم اما الان دیگه گذاشتمش کنار چون چیز خوبی نیس اعتیاد اوره به نظر من مشروب خیلی بهتره هم برا سلامتی خوبه هم مضراتش کم تره اما یه چیزی فازی که سیگاری بهت دست میده هیچ وقت مشروب نمیده


حجت گفته است :

من دو ساله دارم علف از اولید به مصرف مرسونم دی:


سخر گفته است :

خیلی مزخرفه، من ی بار کشیدم بینهایت ترسیده بودم چون کل بدنم بی حس بود


مجتبی گفته است :

عرض ادب دارم خدمت دوستان گلم……انچه که معلوم اینه که دوستان مصرف کننده راست میگن واقعا حال میده
ولی حالش تا یه مدته من خودم ۴ سال سیگار میکشم ولی الان دوس داشتم برم سراغ علف پیش خودم فک کردم سیگار اوایلش خیلی حال میداد ولی الان فقط من موندم و فکر کردن به سیگار و دندونای خرابو نفس تنگیه و مشکلات حنجره و……علفم همین طوره….یه جا کار میکردم ادماش فقط مواد سنگین کار میکردن شیشه هروئین…..ازشون میپرسیدم با چی شروع کردین یا علفو میگفتن یا حشیش

حیف پول …حیف مخ……حیف از دس دادن ارامش……فکر خماریاش باشید که پول ندارید مجبورید دزدی کنید…..فکر پولایی باشید که با زحمت به دست میارید


شنگول گفته است :

این روش کاشتش رو یکی نیست بما بگه
دنبال خودکفایی هستیم


Ramin گفته است :

آقا اینو تا تش بخونین به خدا مو به موش حرفه راسته رویه صحبتمم با کساییه که میخان امتحان کنن برا تحقیق این مقالرو خوندن تجربمه از مصرف گل
من یه جوون ۲۱ سالم بچه تهرانم دو ساله که دارم نان استاپ گل میکشم اونم گله سم الله!!!همه داستان بازیاشم کردم تا تهش رفتم گله سم و خیارم از ۲متری تشخیص میدم ادعا نمیکنم فقط میخام ببینید من که تهشو در آوردم چی نصیبم شده!!
اولین باری که گل زدم اصن حال نکردم با فازش چیزه خاصی نداشت فقط لش کردم گفتم بابا دمه گرمه مشروب گل گل که میگن اینه؟؟
ولی باره دومی که گل زدم بد بهم ساخت همه چی صحنه آهسته شده بود انگار!! ضربان قلب که داشت جرم میداد بعدش فازه خنده اومد و کره خوری بعدشم که هیچی ترکوندیم!!رسید به دفعه سوم که کشیدم بازم حال داد! دو سه هفته بعد اون داستان برنامه شمال شد! رفتیم شمال با همین گل کلی عشق و حال کردیم کلی خندیدیمو… من اینو شنیده بودم که گل اعتیاد نداره بهشم ایمانه قوی داشتم میگفتم من ورزشکارم برا عشق و حال میزنم اعتیادیم تو خودم نمیبینم واقعانم نمیدیدم میگفتم هر وخ باشه میزنم خودم پول نمیدم بخرم.تا یکی دو ماه بعد شمال مثلن تو هفته ۲ بار بچه ها میاوردن میزدم فاز اعتماد به نفسم میگرفتم تو ماشین انگار برد پیتم با هیکل جیسون استاتهام!!!
همین هفته ای ۲بار رسید به جایی که اولین خریدمو زدم همون رامینی که میگف من اراده کنم میزارم کنار پشت بندش دومی و سومیو الا ماشاالله دیگه قطع نشد خرید زدنه ما…. رسید به الان!! مغزم ریده دیگه حالت طبیعی تو رفتارم ندارم کلا قفلم این ۲ ساله یه آدمه بی خاصیت بودم که بیشتر از ۱۰ روز توانه کار کردنه پشت سر هم نداشته،کون گشاد شدم!از دانشگاهم اخراج شدم سره پشت سره هم مشروط شدن یه ماه دیگه ام اعزامم به خدمت مقدس سربازی با مدرک دیپلم!!!!اون اسکلی که اومده کامنت داده من ۷ ساله میکشم کلیم عشق کردم،ازش بپرسی تو این ۷ سال چه کاره مفیدی انجام دادی هیچ زری نداره بزنه!! یارو خره ۷ سال پولشو ریخته تو جیب کاسبا که هیچ،خودشو از زندگیو پول درآوردنم انداخته افتخارم میکنه!!! بگذریم ۵ ماهه میخام دیگه نکشم ولی نمیتونم دو هفته خودمو نگه داشتم نکشیدم(سختم بود) احساس میکردم بهتر شدم ولی باز رفتم سراغش دوباره شروع شد و نتونستم نکشم الان که نشستم اینو نوشتم ۲ روزه که نکشیدم (با این که جلو خودم رفیقام زدن زیرش کشیدن ولی من خودمو کنترل کردم نکشیدم اینم بگم حال و روزه رفیقامم الان مثه خودمه)باز میخام بزارمش کنار اگه خدا بخاد و کمکم کنه تو این دو روزه نه شب خوابم میبره نه غذا میخورم منی که ۲تا بشقاب غذا میخوردم باز کمم بود(تو حالته عادیو میگم نه موقع کره خوری) الان ۴تا قاشق که میخورم پنجمی دیگه پایین نمیره!!مگه این که گل بزنم تازه بشم حالته عادی!!بتونم بخوابم و بخورم!!! میبینی وضعه منو رفیق؟؟ تازه الان گلم میزنم دیگه اون حاله ۲ سال پیشو بهم نمیده که!! میزنم چون بهش عادت کردم به خاطره حاله نیس دیگه تا گلباز نشی این حرفه منو عمرا نمیتونی درک کنی
چرا ۲ساله که نان استاپ میزنم؟؟جوابش اینه چون خفففففن اعتیاد داره هرکی میگه نداره به اونجای ناموسش خندیده منم میگفتم نداره و اوایلش خیلی راحت نمیکشیدم خواب و خوراکمم میزون بود ولی از یه حدی که گذشت دیگه نتونستم نکشم
داداشه گلم/خواهر گرامی که میخای امتحان کنی اومدی تحقیق کنی تو که تا حالا نزدی ازین به بعدم نزن خودتو آلوده نکن بیخودی!! خییلی حال میده آآآ ولی بیرون کشیدن ازش جنمه قویی میخواد که گل خودش جنمو از آدم میگیره
اینارو برا نصیحت ننوشتم برا آگاهی نوشتم به خودت اطمینان داری؟حله بسم الله برو بزن فازه ترس نگیر روش گل اور دوز نداره تگری مگریم نداره اگه رو گل تگری بزنی آدمه خنده داری هستی!!فازه موزیکو بگیر مطمعن باش حالشو میبری سرطان مرطانم نمیگیری خیالت راحت تاثیری که میزاره رویه رفتار و.طرزه فکراتو شخصیتته!!ولی بزار مخت تو حالته عادیه خودش بمونه اوه اوه چقد نوشتم کی حال داره این همرو بخونه هه!
اینجوری تمومش میکنم تو گلو کنترل کن نذار گل تورو کنترل کنه اگه با این سیستم پیش بری خوبه در غیر اینصورت باس بت بگم که به جمع ما خوش اومدی!!

خدا نگهدار


Ramin گفته است :

اینو یادم رفت بگم،دوستی که دنباله لاغر شدنی اولا که گل مصرف زیادش لاغر میکنه کمه کم ۹ ماه نان استاپ باید بزنی تو این ۹ ماه ۷ تا ۱۰ کیلو لاغر میشی در عوضش پول و مغزو آیندتم باخت میدی دومن که باسنه گرامیو تنگ کن و پیگیر ورزش کردن باش داداش هیچی تاثیر ورزشو نداره


Ramin گفته است :

سوتفاهم نشه اون تاثیری که روی رفتار و طرز فکر و شخصیتت میذاره از صد تا سرطانم بدتره!!
سلامته روح و روان از سلامت جسم واجب تره خیلیا سرطانشونو با روحیه ی خوبشون تونستن درمان کنن!!!!


masoud گفته است :

علی گفته است :

چطوری میشه بوی ماری رو ازبین برد موقع مصرف رو نمیگم وقتی هنوز مصرف نکردی تا میشینی تو تاکسی بوش همه جا رو بر میداره قلبم میخواد از تو دهنم بزنه بیرون هر کی میدونه بگه


sina گفته است :

آقا هرکی میخواد چند مدت فکر کنه و مغزش کار بیوفته(به عبارتی تو کما باشه)بزنید.من نه میگم خوبه نه میگم بده چون الان ماشینی که زیر پامه و خونه ای که دارم رو مدیون ماری هستم.در ضمن هرکی یه جوره با ماری یکی فکر میکنه یکی میکشه که بخنده.هر چیزی به جاش خوبه حداقل واسه من که خوب بوده.موفق باشین.


reza گفته است :

داداا بزنید بترکونین حال کنین والا ما که حالت عادی معنی زندگیو نفهمیدیم بزا با همینی که هستیم حال کنیم این بحثای مضراتم ادامه ندین دیگه باسه هر کاری باید یه چیزیو ازش فاصله بگیری همیشه یادت باشه داشم بعضیا زیره بارون بارونو حس میکنن ولی بعضیا فقط خیس میشن هرکسی یه دید از زندگیش داره بعضیا جاده خاکی حال میکنن بزا به حاله خودشون باشن و شما عمویی که نفرین میکنی شمارو میزارن تو قبر خودت اون بابارم تو قبره خودش انسان عقل داره فردین نشو لطفا راستی Feriii عزیز شما وقتی استعمال کنید ولی در عوض تغذیتون درست باشه هیچ مشکلی پیش نمیاد من خودم تو دوره ام ولی شبا مصرف دارم به مشکلم بر نخوردم همه چیز سر جاش باشه حله فعالیت و خوراک ردیف باشه حله
شاد باشین
خدامولوی


دراکولا گفته است :

با سلام وخسته نباشی. ببخشید اسم خاکی که باید اینو کاشت چی هستش ممنون میشم سریع جواب بدید با تشکر از مدیر سایت


adele گفته است :

۹sale mari mikeshidam ta in ke ye shabe makhoof oomad 3ta fereshte ezraiil nama omad mano boordan jaii ke nader narafte vaghean aloon 8mahe bade 9 sal nakeshidam ….dosesh dashtam on mooghe valii bayad tarkesh mikardam ta on delesh vasam tan beshe vase hamishe in jorii ghashang tare


محمد گفته است :

برو بچ فاییده نداره تا تهش رفتم ولی برگشتم علف ملفو ولش


Alireza گفته است :

سلام برو بچ…
من آخرین باری که زدم ی گل ایندور زدم تو ی رول مالبرو…تک و تنها کشیدم…
نیم ساعت بعد حس میکردم زمین دهن وا کرده داره منو قورت میده…بعنی خدای چت شده بودم…البته دفه اول و آخرمم یوداااا
خوشگل مرگ خودمو اونموقع بغل کرده بودم
نکنید…نکشید…تهش پشیمونیه…


delagha گفته است :

آرشی پلنگ گفته است :

باسلام. اگه اعتیاد نداره پس چرا هر روز میکشید;به پولی که بابتش میدین فکر بکنیم.


mahsa گفته است :

سلام من ۱۶ سالمه از سنه ۱۴ سالگی دوستای بدم منو مجبور کردن که از ماریجونا استفاده کنم خیلی دوستدارم ترک کنم هر.قت که خاستم ترک کنم یکی بم گفت بیا بکش منم رفتمو کشیدم نمیتونم لطفا کمکم کنید


سهیل گفته است :

من یک سالی هست که گل می کشم،
سبک زندگیم، دوستام، طرز فکرم، همشو ازم گرفته،
شدم یکی دیگه…
اگه می خواید برید سمت دود، گل بهترینشه، اما از من می شنوید، مشروب خط قرمزتون باشه و از اون جلوتر نرید بهتر زندگی می کنید،
چند ساعت پیش تصمیم گرفتم ترک کنم، اومدم اینجا روحیه بگیرم.


سهیل گفته است :

تو یه جمله اگه بخوام نظرمو در موردش بهتون بگم
گل ۱۰۰% بد نیست
اما ۱۰۰% هم خوب نیست…
خطاب به دوستانی که این ماده رو تجربه نکردن یا فقط یک بار تجربه کردن باید بگم که،
شما به هیچ عنوان قدرت درک کردن کسی که بطور مداوم از این ماده استفاده می کنه رو ندارین، پس حق ندارین قضاوتشون کنید.
فقط همین قدر بهتون میگم که قضیه به این جا ختم نمیشه که آگاهانه داریم به خودمون ضرر می زنیم، ما با ماری جوانا چیزایی به دست آوردیم که به نظرمون مثبت هستن، هرچند به نظر من یه چیزایی رو هم از دست دادیم…


اااا گفته است :

یارو میگه اونایی که میگن بکشید همون معتادای ماری هستن ،
خوب اونایی هم که میگن نکشین از ماری متنفرن و تا حالا امتحان نکردن !!
من که میگم بکشین :))
باور کنید کافئین قهوه اعتیادِش از وید خیلی خیلی بیشتره


سوسکی گفته است :

حاجی من میکارم
کسی خواست در خدمتیم


sahi گفته است :

من مصرف کننده ام درباره ی لاغری تا میکشی اشتهات باز میشه شکمت گشنه نمیشه مغزت گشنه میشه اگه نخوری لاغر میشی
درباره ی یادگیری حافظه ی کوتاه مدتو ب گا میده اون روز کلیدام تو جیبم بود کل خونه رو زیرو رو کردم
ولی خییییییییبلی فاز میده واقعا با حاله


Farrokh گفته است :

دوستان عزیز من تا حالا نکشیدم ولی با آدم هایی که اهل اینکار هستند دوستم ،تاثیرش بروی آدم ها متفاوته افرادی که سیگاری هستند خطر بیشتری تحدیدشون می کنه و مطمئن باشید بعد از ۵بار کشیدن معتاد خواهید شد خودم ورزشکارم دیدم مربی داره مصرف می کنه اولش چاق می کنه بعد از مدتی شروع می کنه به لاغر کردنت ولی عوارضی که داره هیچ وقت جبران نمی شه کلا حواس پرتی و گیجی و بدتر از همه قیافت و داغون می کنه دوستای دانشجویی که برا درس خوندن استفاده می کنند شاید تو یه درس کمکتون کنه ولی بعدا بدون استفاده این ماده عمرا بتونید یه مطلب سادرو حفظ بکنید خلاصه این چیزایی هست که من خودم از نزدیک دید . اصلا یه بارشم امتحان نکنید


Farrokh گفته است :

و کسانی که در حمایت از این ماده مخدر نظر می دهند مطمئنا خود این تغییرات در رفتار و حافظه و مغز خود را متوجه نمی شوند یا نادیده می گیرند ولی اطرافیان این آدم ها کاملا شرایط ایجاد شده را حس می کنند ، در اروپا این ماده به عنوان ماده مخدر محسوب می شود و جرم محسوب می شود مصرف این ماده چون یک قانون که گذاشته می شود همه جوانب بررسی می شود و بعد تصمیم گرفته می شود این ماده مخدر یعنی گراس یعنی رد خور ندارد اگر مصرف شود عوارضش حتمی می باشد ولی در هلند این ماده در مغازه های مخصوصی فروخته و یا کشیده می شود یا به صورت خوراکی مثل کیک خورده می شود و استفاده از این ماده در انظار عمومی جرم محسوب نمی شود و این مسئله شاید به یکی از جنبه های توریستی آمستردام یا هلند تبدیل شده است و وقتی به این شهر سفر می کنید در سطح شهر آدم ها رو می بینید که چت کردن و کارهای غیر معمول انجام می دهند و فقط این کشور هست که همچین برخوردی با این ماده مخدر دارد


fardin.b گفته است :

روشه دقیقه گرفتن روغن گل و واسم بگو


اشکان گفته است :

خیلی خوبه.دیدت رو به زندگی عوض میکنه.برای هر کی یه فاز متفاوت داره.واسه من که فاز علمی دانلود میکنه.میرم علم بازی 😀


عشقه چلک گفته است :

ببینین گراس چیز توپیه فلسفه ای داره برایه خودش من خودم یه سال سردرد وحشتناک داشتم تو سه ماه خوب خوب کرد منو پس چیز بدی نیست البته پلنگی کردنش شرطه فقط مواظب باشین غار نشین


nopo گفته است :

من ی نظامی ام
عشقم گرفتار این اشغال بازیا شده فقط دعا کنید بتونم بیارمش بیرون
از شمام میخوام نکشید من تو یگان هستم اکثرا ک خل میشن وکاریی میکنن میگن زیاد گرس کشیدم کنترل نداشتم خواهشا نکشید یا حق


َAnti mage گفته است :

ســــــــــــــــــلام ب همگی

ب نظر من ، تعدل تو همه چی خوبه ،،، نوشابه ضرر نداره؟؟ فست فود ؟؟ روغن های سرخ کردنی ؟؟ چفک و چیپس و …!!!
برید مطالعه کنید میبینید اون ها هم خیلی ضرر داره ، تو این زندگی خیلی چیزا ضررر داره و عمر ما هم محدوده ولی خوب بعض چیزا لذت هم داره می ارزه گاهی استفاده کرد
من خودم با مصرف زیادش مخالفم ، ولی گاهی برای تفریح ب جایی بر نمی خوره ، بستگی ب جنبت داره ، اگه نداری با خودت رو راست باش سمتش نرو ، چون لذتشو احساس کنی دیگه نمی تونی بزاری کنار…

اونی هم ک می گفت لذت نداره ،،، زر مفت میزد
و گر ن اینا ک مصرف میکنن دیوانه ک نیستم


king گفته است :

من دوسال سربازی رو استفاده کردم ، مداوم وروزی چندین بار اون هم بصورت چیلیم لامصب هر روز باید دوزش را میبردی بالا ودر ماههای آخر دیگه باور کنید هیچ گونه نعشگی آیدمون نمیشد فقط میخواستم بگم کلا چیز چرتیه


Amin87 in manjam گفته است :

سلام به همه علمای ماری و ضد ماری
الان که می نویسم تی اچی سی فراوونی به مغز من و بقیه دوستای حاضر در اینجا رسیده… همه رو خوندم… من نمیگم سیگار بکشید چه برسه به ماری…. من و دوستام هفته ای سه جهار بار میزنیم…مدت زیادیه… اعتیادش خیلی کمه… ما که راضی هستیم… توی کار دقت و تمرکزمون رو بالا میبره و ذهنمون رو فعال!!! یه عده هم هست میکشن یا میخورن و از خود بیخود میشن و چت میکنن… تاثیرات و فازش به شخصیت فرد بستگی داره…


Amin87 in manjam گفته است :

ادامه ی حرفمو اینجا نوشتم که همشو بخونید ونگید ا ه ه ه ه چقد زیاده 😉
خدا هیچ چیزی رو بی حکمت نیافریده… همه ی انواع مواد مخدر چه صنعتی و چه طبیعی در دوز های پایین و گاهی با تغییرات شیمیایی به عنوان دارو و در درمان بیماری های جسمی و روحی استفاده میشن… اما دلیلی برای مصرفشون نمیشه که… متن سایت ویکی فارس کمک خوب و صادقانه ای بود…. دیگر متن های اورجینال انگلیسی در خصوص ماری منبع خوبی برای شناخت ماریجواناست، چون بر اساس آزمایشات علمی و تحقیقات در خصوص تجربه ی مصرف کنندگان است نه بر اساس اظهار نظر از روی احساسات و بدون پایه…
نظر شخصی من اینه که ماری، وید یا گل بهتر ازکوکایین، تریاک هستش… البته این نظر شخصیه و ممکنه کس دیگه ای کوک رو یه وید ترجیه بده به دلایل مختلف که خارج از بحثه…
Amin87 in manjam


kourosh گفته است :

میرم زیر نور خیابون تا بپیچم ویدمو آروم


negmir گفته است :

کار بیخودیه …….تفریح میخوای برو تفریح واسه چی دود؟؟؟؟؟
هفته ای ۲ بار اعتیاد داره؟؟؟؟؟سر دردم داره عایا؟؟؟؟؟؟


matin گفته است :

من نمیگم ضرر نداره اما سودش از ضررش بیشتره!
پس بکشید اما کم من ۴ سال میکشم


نسخ گفته است :

آقا هرکس تاحالا نکشیده نکشه
به حضرت علی هرکس یکبار بکشه تا بار ۴۴میره.
میدونم الان شما میگید یکباره و تمام به قران مجید اون یک بار تا صد باز دیگه میره.
گل یا علف یا وید اعتیاد آورترین موادمخدر دنیاست.
اینایی که میگن اعتیاد نداره کسشعره.
هرچیزی که حال بده اعتیاد داره حتی ورزش+!!!


AZmir گفته است :

بکشید ولی پادشاهی…بد که نیس هیجی عالیه ولی مراقب باشین معتاد ورزشم باشید ضرر داره…من خودم اینکاره ام سلامتی اونایی که فرواردن


ali گفته است :

رفیقم گرس داره تو باقشون میکشن قراره برم هفته دیگه اونجا با سیگار پیچ بپیچمس? فیلتر میخواد ?


ali گفته است :

نه ولی بخیال فیده نداره نمی کشیم برنامه کنسل شد
همین سیگار بهمن مارو جواب میده کلا قرار گرس کشیدنو کنسل میکنیم بهتره


younes گفته است :

اینقدر بالام ک نمیتونم حرفی بزنم اینقدر میکشم تا بمیرم اما دل نمیکنم…


رفیق گفته است :

اقا یه چی میگم شاید باورتون نشه از وقتی که ماری زدم احساس کسخلی میکنم. تو حرف زدن و فکر کردن و تمرکز و… رو همه چیم تاثیر گذاشته ولی خیلی فاز خوبی داره لامصب خدا زیادش کنه 🙂


Numen گفته است :

Hehe
Nabi nabi Vaghean nabi .
Az oon alakiya na .
Shenidan key bovad manande didan.
Real kush afghan .
۰۹۳۳ ۷۵ ۵۲ ##
Behem pm bd
Gheymatam nabiye


فرهاد گفته است :

سلام.من ۲ساله مصرف میکنم. از روز اول شروع به چاق شدم کردم.اون موقع مست چت و کره خوری زیاد بود اما بعد۳ماه شدیدا لاغر کردم طوری که ۸۸کیلو بودم به ۶۷کیلو رسیدم.THCفعال در ماری در چربی ذخیره و بعد چند مدت چربی را بدن مصرف و سریع لاغر میشوید.گل بزنید لامصب سم را وارد بدن کردید ولی برگش فازش لطیف تره.وقت مصرف حتما کره یادت نره.مخصوصا دلستر که عجیب میچسبد.فدای همه.فرهاد مشهد.راستی بالای ترا میزدم لامصب فرضا رو حس میکردی وا میکرد خراب خراب میشیم.نشه بمب بمب.کم بزن همیشه بزن.


باب مارلی گفته است :

چرا خالی میبندی ؟
ماریجوانا چاق کننده هستش چون غدد های بدن رو تحریک میکنه و باعث گرسنگی میشه
شما چیزی بنام “کره” کردن شنیدید ؟

چرا از همه میخواید بد استفاده کنید ؟
همه چی ضرر داره ولی هتره قبل از اینکه در موردش نظر بدیم بشینیم و فکر کنیم


sina گفته است :

Feriii
دادشه من اگه واسه بدنت و لاغر شدن و خشک کردن بدنت این چرت و پرتارو مصرف میگنی باید بهت بگم سخت در اشتباهی این همه امپولو استروئید وجود داره که تو میتونی ازش استفاده کنی و در کنارش یه دکتر غدد هم بری که هیچ عوارضی واست نداشته باشه و بدنتم به زیبایی کامل خودش برسه…
یه دوره سوستانون بزن جای اینکه سمت دود بری و ۱ درصد احتمال بده گیر بیوفتی و ۱۰۰۰ تا اختلال عصبی برات پیش بیاد
داداشم دنبال این چیزا به بهونه ی زیبایی بدنت نرو…


امیر گفته است :

نکشید بخدا بدبخت میشید من الان از دار دنیا یه گوشی برام مونده بخدااااااااااا بدبخت تتون میکنه برید عکس هاشو ببینید پاهاتو کپک میزنه گوشت دستتون اب میشه اگه دوست داری غاغر بشی ورزش کن این کار چیه اینایی که میگن اعتیاد نداره هنوز اتفاقی براشون نیوفتاد به خاطر خودتون میگم


امیر گفته است :

اون حروم زاده هایی که معنی اعتیاد رو نمیدونن چه خفه شن همون چیزی که به ادم حال میده و باعث میشه شما دوباره برید طرفش به همون میگن معتادی اونایی که میکشن نمیدونن چه خبره


امیر گفته است :

هر کی مادرشو پدرشو زن بچه و خودشو دوست داره نکشه این گل که میگن مغز گیاهیه که از اون حشیش درست میشه حشیش روغن گله


امیر گفته است :

شما رو بخدا میسپارم چون این گیاه لعنتی جزو ۳ مواد مخدر دنیا قرار گرفته و سنگین ترین دود دنیا امار اونایی هم که داره بدبخت میکنه هر روز بیشتر میشن


ساسا گفته است :

جواتی گفته است :

داشتم نطرارو میخوندم به یه نتیجه ای رسیدم اونایی که میگن نکشین جریان اینه که گربه دستش ب گوش نمیرسه میگه پیف پیف! بخدا که هیچ چیزی نداره فقط چن ساعت خوش خوشی من میکشم اما مثل اونایی که بالا نظردادن نمیگم بکشین ن میگم بده ازاد باش.اما همیشه ببین قلبت چیمیگه و چی دوس داری.۱مثال میگن و بای کاری نکن اگه کردی مثل مرد تاتهش برو.


محمد گفته است :

اقا خودتو گول نزن که بکشی درسته اعتیادش کمه ولی میتونی تظمین کنی ضررشم کمه وفقط بعد از یه بار چچت شدن بزاری کنار؟دارم بهتون توصیه میکنم که تا ازش درست چت نشدین بزارین کنار که فقط تفریهطون بارفیقا میشه وید کشیدن درضمن گلم ازخانواده ی هشیشه


محمد گفته است :

اصن درستشو بهت بگم
هرپک ویدوکه میکشی ۶ثانیه بعد به مغزت میرسه که باعث میشه مغزویه جورایی خالی کنه بعد تو هرجهتی که بخوایی شکل بدی واسه همینم میگن موقع کشیدن فاز بد نباید به خودت بدی که اگه فازت خوب باشه الکی خندت میگیره اگر فاز بد بدی همش اضطراب داری
توی مغز سلول خاکستری وجودداره که باعث میشه خودتو کنترل کنی که بعداز هربارکشیدن گل دودش کامل که به سیستم عصبی ومغزت برسه باعث میشه مقدار کمی از سلولای خاکستری رو ازبین ببره


اریا گفته است :

ببینین فقط من بهتون میگم دوری کنین من رفیق ورزشکارمو که خیلی بچه ی خوبی بود شاگرد اول کلاس بود رو از دست دادم و الان ب خاطر مصرف ال اس دی گرفتنش از همین گل شروع کرد الان پشت میلست
من هر وقت وسوسه میشم قران میخونم توصیه میکنم شما هم این کارو بکنین
خون اریاییتونو کثیف نکنین
بدرود


پدرام گفته است :

داداشا وآبجیای گلم من ی اخلاقی که دارم اینه که دوستدارم هرکاری روخودم تجربه کنم.این کارم تجربه کردم نشگی داره ولی پدرحافظه رو درمیاره.ازمن بشمانصیحت هیچ مدل دودبرا بدن خوب نیس هزارجورضررم داره فقط بچسبین به ورزش خودتونو آلوده این آشغالا نکنید


عباس گفته است :

من بار اولی که کشیدم توبه کردم!!!!
واسه بار اول دوتا سیگار پیچ گراس کشیدم. خدا روز بد نیاره دچار توهم شدید شدم. تو سرم یه چیزی تیک تیک میکرد. خدا رحم کرد در آستانه سنکوب بودم


محمد گفته است :

از شیشه و خیلی مواد دیگه که بهتره!!!


فراموش شده گفته است :

با هر چی ک دوس داری حال کنین مهم نی چی باشه هر کاری دوس داری بکن فقط خخودت باش


bEhZaD گفته است :

مرد اونه که یا خواب باشه یا چت…
من که پنج ساله میزنم و به هیچ مشکلی هم نخوردم
هیچ عوارضی هم نداره
بخورید و بیاشامید اسرافم بکنید به رفیقای هم فازتونم بدید
اره اصلشم همینه


مگه داریم؟ گفته است :

من نمیگم بکشید یا نکشید ولی خودم ۴ ساله میکشم و بعضی وقتا حتی ماه ها شده نکشیدم و هیچ تغییری حس نکردم, دوستایی رو هم دارم که ده ها ساله میکشن, فقط خندیدنشون تغییر کرده :)))


گاری گفته است :

میگن هوا دو نفرست اما من چهر نفره میرم منو ماریو جو انا شما هم چهار نفره برین حال میده


دو تا چت گفته است :

سلام بچه ها ما دو تا الان چتیییییم
یه سری نکاتو هم بهتون بگیم
اگه تا حالا نکشیدید نکشید
ولی اگه علف بازین خودتون میدونین چ لذذذتی رو تجربه میکنین، بزنین ب سلامتی کار افتادن مختون ب سلامتی خنده ها و حال کردنا و ب سلامتی رد دادنا
آره طرز فکرو عوض میکنه ولی این طرز فکرمو با هیچی عوض نمی کنم، با همین طرز فکر از همه دور و بریام جلوترم و دارم زندگی محشری رو تجربه میکنم
بکشید ب اندازش و نذارین از هفته ای دو یا سه بار بیشتر شه
دوستون دارییییییییم
زندگیتون دوست داشتنی


nima گفته است :

خخخخخخخخخخخخ فقط همه چت بازارو عشقه اونم منطقه ۱۰ تیموری هرکیم تاحالا نزده توسیعه میکنم بزنه چون خیلی حال میده خیلییییییییییییییی


میلاد گفته است :

سلام دوستان من ۷ماهه مصرف میکنم درسته حال میده و با رفقا میخندیمو حال میکنیم و اشتهامونم زیاد میشه ولی مصرف زیادش باعث کند شدن خاکستری های مغز میشه و یاد گیری رو کم میکنه و زندگیتونو ب طور کلی عوض میکنه.اگه جنبه دارید ی بارش بد نیست.ما الان هفته ای ی بار میزنیم.اعتیادشم کمه اگه بهت نرسه بدنت درد نمیگیره کمی پرخاشگر میشی و نمیتونی بدون گراس خوش بگذرونی.


میلاد گفته است :

سلمان خان گفته است :

بابا بدو بکش از دهن افتاد دِ. ا اون گلایی می زنیم که مادرِ هاچ نمی زد. دوستان لاپوشونی نکنید، هـمگی یه دست و منظم با هم بکشید برید بزنید تو دروازه که از دهن نیفته. فقط یادتون باشه اصراف نکنید. حیف گل به این خوشگلیه. کادوی روز مادر چی میدی؟ گل ،روز ولنتاین؟ گل ، روز پزشک؟ گل، داروساز؟ گل ، امام جمعه؟ گل ، به به که گلسونه اینجااااااااا پدر مادراااا نذارید بچه هاتون گل کوچیک بازی کنن!!!!! گل کوچیکش کراهت داره، فقط گل بزرگش خوبه!


ابی تام تام گفته است :

سلام دوستان….
من موندم کدوم وری راست میگن، اینور یا اینور. من چند وقته همه حرفهای این سایت رو نگاه میکنم الان شدم یه پا
حرفه ای ولی حرفا تمومی نداره. ولی من میگم،،،،،
گراس معتادی نداره حیرونی داره ولی واقعا مغزت باز میشه ولی به مودور زمان خراب میشه حداقل ۱۵سال. هم خوبه هم بد ولی خدایش حال میده


من گفته است :

من با اینکه هفت ساله سیگار مصرف میکنم امشب واسه اولین بار ماری زدم
و دیگه هیج وقت استفاده نمیکنم
چون رو به قبله بودم از بس حالم بد شد و دچار تپش قلبو فشار خون بالا شدم به قدری که حس میکردم الان سکته میکنم
چیز خوبی نیست در کل


PHD THC گفته است :

لاغر نمیکنه چون بعدش میفتی به نعشه خوری
بنظرم ماهی ۲ دفه مصرفش اشکال نداره
درضمن ما ها هیچکدوم مخ درست حسابی نداریم از بدو تولد اکبند نگهش داشتیم لاقل بذارید یجا ازش استفاده کنید
واسه اینکه چشمتون قرمز نشه قطره چشم نفازولین بریزید
هیچوقت جنستون و عوض نکنید رو همین گل زدن بچرخید
کشت ماری تو مناطق سردسیر اتفاق میفته
اوناییم ک میگن چیز خوبی نیست یا نگرفتشون چس دود کردن!

برید صفا کنید
جواب کامنت های همتون و دادم
دم همه چترالا گرم
ارادت ^—^


ROZHAN گفته است :

اولاعلنأعرض شودعلفم دودمیشه…من ۵ساله میکشم.سالم ترین چیزتوی موادهاس,البته اگرخودتون بکارید وخودتون بکشیدبهتره چون یه سری هابرای اینکه شمارو گول بزنن تاپول بیشتربگیرن,روی علفهای به دردنخور تی ایکس تی میزنن که اون باعث بیماریهای بدمیشه.ولی وقتی خودتون کشت کنیدخیالتون راحته.بعدم جنبتونوبدونید.درضمن قیافه رو ازبین میبره منکه الان دیگه چندماه یه بارمیکشم.ولی معجون خنده یاکیک رو خوردم خیلی عالی بود,فکرکنم دقیقا١٢ساعت بالابودم.ولی توهم زدم یه صحنه.امامخم بازبود.توعلف مغزسنگین میشه ادم رد میده.ولی تو معجون مغزت سبک میشه خنگ میکنی.منکه بدم نیومد.امادایم مصرف نکنید.همه چی خوبه ولی بجاش.گندشو درنیارید,شمابااون حال کنیدنه اون باشما.بزن پاره پوره بشی ولی حدتوبدون.


ROZHAN گفته است :

اقا من۶٠کیلوبودم,کره خوری تبدیلم کردبه٨٠کیلو.کجای کاری ؟؟توبزن لذتشوببر اما وابسته نشو.بکش بزار دیوونت کنه اما حدتو بدون.هیچیتم نمیشه.ببین تغذیه ات خوب باشه توپ تکونت نمیده.اونم شماکه باشگاه میری.بکش کره خوری کن,میسوزونی


ROZHAN گفته است :

درضمن ادمای ترسو و محتاط سمتش نرن که فاز ترس میگیرن سکته میکنن بابا,شماقهوه تو بخور سر دردنگیری عزیزم,باچراغ خواب خوابش میبره بعدمیگه نه عقل دارید نکشید.تو بکش به سوالای بی جوابت فکرکن,اگه جواب پیدانکردی مختو بزن به دیوار چون وقتی تواون حالت هم نفهمی یعنی مخت توش پهنه عزیزم.بکش برو رو در رو باخداحرف بزن.جدی میگم برو بکش جواب سوالاتومیگیری


Milad گفته است :

چرا فقط نسبت به شرایط خودتون نظر میدید؟؟؟
واسه یه سریا خوبه که بکشن…واسه یه کسایی هم که شرایط خاصی دارن اصلا…
به خود من وافعا ساخته و ازش لذت میبرم..ولی دیدم به خیلیها نساخته.. ازش خواستیم دیگه نکشه..
ولی در کل اگه ماهی ۲ بار بشه کشید..عالی میشه…
چت بازا…سیکاس گوش کنید توو چتی…منفجرتون میکنه 😉


سحر گفته است :

شوهرم کسی که دوسش دارم الان چندین ساله ماری مصرف میکنه, با هر بار کشیدنش میمیرم, نسبت به قبل خیلی عوض شده لاغر شده نمیتونه رو یه موضوع تمرکز کنه خیلی حواس پرت شده, از خدامه که این مواد لعنتی و بذاره کنار, نکشین و لطفا واسه شوهر منم دعا کنین


خودش گفته است :

آقا من کشیدم و بهتون میگم ک جریان چیه…
مونده ب ارادتون من ۲۴ سالمه و فقط و فقط ماهی یک بار یا ۲ماه یه بار میزنم لذت هم داره…
اما باید جلوی لذتش کم نیاری و تحمل کنی ک معتاد نشی.
دوست خودمن با من اولین بار علف زد ۳ سال پیش.
اما اراده نداشت و الان روزی ۲ بار نزنه از بیقراری میمیره
ب ارادتون نگاه کنین و تصمیم بگیرین.


نیلا گفته است :

ببخشید کسانی که دچار بیماری صرع هستند اگر یکبار مصرف کنند چه عواقبی دارد؟ حتی برای بار اول!


خودمونی گفته است :

سلام
لب کلام رو اول بگم “کسی که تا حالا نکشیده هیچ وقت نکشه لطفا ”
خیلی زود میبینی چند سال گذشته و داری هر روز میزنی
۲ تا نکته
ترکیب ماری‌جوانا و یه مشکل روانی کوچیک (که نصف ادما دارند) میتونه تبدیل به یه بیماری روانی همیشگی بشه
دوم اینکه در تمام مقالات (چه اینجا چه جای دیگه) خوندم که میگه ماری باعث مرگ نمیشه
دوستان مصرف کننده بهتر میدونن که میتونه عامل مرگ هم باشه (به خاطر بالا رفتن درصد خطا، کاهش تمرکز و البته خودکشی)


تقی گفته است :

سلام و تشکر بابت اطلاعات مفیدی که ذر اختیار گذاشتید فقط راجع به اینکه اشتها کاذب میده هم می گفتید ولی ضرر خیلی کم ولی چون دروازه ای به روی مواد خطر ناک
همچنین مصرف کننده هاش و۳ نوع هستند ۱- گهگاهی ۲- همیشگی ۳-مزمن


تقی گفته است :

من خودم میزدم ولی حدودا بطور میانگین ماهی ۲ بار و بدنساز هم هستم و می گم بهتون که چقد تنبل می کنه و ضعیف و واقعا تاثیر مخربی داره زندگی من کلا برنامه ریزی داره ولی با کشیدن همچین آشغالی واقعا تن لش میشین اگه سری هم خودتون و جم و جور نکنین واقعا فازای بد میگیرین پارانویا میگیرین و همچنین من آدمای شکست خورده زیادی رو که میشناختم این ماده رو استعمال میکردن ولی دانشجو ام سابقه زدنم هم زیاده اما ماخوام بهتون بگم میشه که ۴ ماه نمی زنم … چون میخوام حواسم جمع باشه واقعا دریچه ای رو به مواد خطرناک هم هست این یه واقعیت … این شرایطیه که من حتی سیگار نمیکشم … الان هم بطور کلی تصمیم به ترک مگر برای جشن گرفتن چیزی …


admin گفته است :

سلام دوستان من خودم شب پیش مصرف کردم بدنیست مغز رو سبک میکنه امابه اندازه نه که هر روز بکشی مثلا هردوهفته یه بار راستی اگرقرص ترک اعتیادمیخوریدنکشیدچون تشنج میگیری ممنون خدانگهدار


مریم گفته است :

عشقم میکشید بعد دوسال فهمیدم دارم داغون میشم میدیدم همش بلند بلندو غیر عادی میخنده همش فان بود از استرس بیزار بود خیلی میترسید سر کیفش رفتم فهمیدم یه قطره چشنی داشت تریاک داشت با علف داغون شدم خیلی گریه کردم توروقران کسی را تشویق نکنید زندگیم نابود شد میگفت تفریحی میکشم میپرم تو استخر عرق خیلی میخورد انگار بهش فاز نداده بود رفته بود سراغ اینا.به مامانش گفتم زبون بسه داغون شد ولی چه فایده….اعتیادش قویه سمتش نرید خاهشا.خیلی دوسش دارم عاشقشم ولی نمیتونم دیگه بهش اعتماد کنم از چشمم افتاد.خدا لعنت کنه کسایی که این راهو جلو پاش گذاشتن.


m.... گفته است :

اقامدیر اجازه اون پیپره که دکه هامیدن دونه ای۲۰۰تومن بسته ای۱۳۰۰بعد یه چی دیگه ماری جونا چه ربطی به بنگ داره بنگ حشیش پنیر یا به طور عامیانه وخاص سیگاری من موندم فرق بین ماری جونا با بنگ چیه اونجا نوشتی از اسم هلی ماری جونا(بنگ حشیش و…)اطلاعات غلط به مردم نده عزیز توکه خودتم نمیدونی


نجات یافته !!! گفته است :

تورو به خدا بچه ها نکشید من فقط ۱۵ سالمه !!! هشت ماه از این مواد استفاده میکردم . بنگ و علف و گل !!! تو این هشت ماه نااااااابود شدم . مغزم و حافظم که به فاک رفته کلا رد دادم من روزی دو سه بار این مواده خاک توسریو میکشیدم این نامردایی که میگن بکشین اونا خودشون تباهن میخوان بقیرم تباه کنن این مواد معتادی داره اونم روانی من پنج هفتس نکشیدم یه هویی حیرووونش شدم هر وقت حیرونش میشم میرم تو نت و ضرراشو میخونم و خودمو متقاعد میکنم
من خیلی چاق و خوشگل و سفید و یه بچه زرنگ بودم که همش تو فازه کامپیوترو اینا بود ولیییی امان از دست این دوستای ناباب کصافتا خیلی گاوین که جوونارو به این وضع می کشونین بچه ها شما که با وید به دنیا نیومدین اونایی که کلا مصرف نکردن حتی فکر کشیدنشم به سرشون نزنه و اونایی که میکشن شما ها میتونین همه میتونن فقط تنها راهش اینه که سمتش نریییی راهتو کج نکنی اگه گفتن بیا پک دهی یا پنجی دارم نری بکشی بگو نوش جووونتون خودتون انقد بکشین که خفه شین از ۶۲ کیلو رسیده بودم به ۴۸ کیلوووووو !!!!!!!!!
پوستم پیر و چروک و سیاه و زشت شده بودم چشمام توو رفته بود دماغم گنده شده بود ولی الان شکر خدا به حالت خودم کمکم دارم بر میگردم خوب میخورم فقط سیگار میکشم که انشالله اونم به زودی حللش میکنم بچه ها یه موقع هایی انقد بیکار میشین میگین بیاین علف بکشیم ولی نکنین نکنین من دارم دوستامم از این راه میکشونم بیرون صورتم استخونی شده بود مخمم که کار نمیداد اصلا منی که همیشه ریاضی ۲۰ میشدم آخرین نمرمو ۱۰ گرفتم !!!!!!! پس در این صورت حرف اینایی که میگن ذهنو خوب میکنه تایید نمیکنن من تو محیطاییم که دارم میبینم باور کن کسخل میشین !!!!!
لذت داره ولی ذرراش هزار برابر بیشتره پس نمیرزه ببخشید انقد حرف زدم امید وارم شما هم متقاعد شده باشید آی کسایی که فک میکنین دیر شده نه هیچم اینطور نیست بزارین کنار من خیلی سعی کردم تا ضریب هوشی قبلنمو پیدا کنم الانم که دیگه اینو نوشتم باور کنین دیگه حس وسوسه ندارم امتحان کنین برای خودتون تو کاغذ بدیاشو بنویسین همتونو دوست دارم بای


حسین گفته است :

توی هرچیزی باید جنبه داشت الان شما اگه دارو رو زیاد مصرف کنی مسموم میشی
بعد اونایی که اینو با شیشه و کراک اینجور چیزها مقایسه میکنن شما اصن فرق این رو با مواد صنعتی میدونی؟ شیشه و امثالش یبار مصرفم بیچاره میشی و پدرت رو در میاره
این یه گیاهه مصرف کنید نه وحشیانه کم که لذت ببرید و براتون تکراری نشه که مجبور شید بیشتر مصرف کنید و این باز برمیگرده به جـنـبـه که خیلی ها ندارن متاسفانه و تا یه چیز جدید میبینن میخوان خودشون رو باهاش خفه کنن
این عوارض عجیب غریب که میخونین باور نکنید کلن سه تا اتفاق میفته وقتی مصرف میکنید
hungry happy sleepy
گرسنگی شادی و سرخوشی خواب آلودگی
آیا اینایی که گفتم خطرناکه؟ سلول مغز میمیره چیه؟ اینارو از کجاتون در میارید آخه؟ خخخ


محمد گفته است :

اقا اون بنده خدا ک گفته اونی ک تا حالا نکشیده :نکشه گل گفته.واسه گل بازای قدیمی هم عین خودم میگم که بمولا کمش کنید فقظ بزارید هر وقت رفتین شمال بکشین حالشو ببرین-وای کم کشیدنش بمولا خیلی بیشتر حال میده خصوصا تو شمال….


نادعلی محسن گفته است :

چه بحث داغی شده!
ماری جون هیچ ضرری نداره ولی جنبه میخواد
اگه تا حالا نزدی با یکی بزن که وارد باشه، پنیک نزنی!
درضمن نون خامه ای یادت نرده بگیری قبلش…


Shervin گفته است :

bekeshin babaaa man khodamm raperam roozi 80 ta mikesham textaye golakh minevisammm boro to karr haaaaaaaa <3


Sara گفته است :

واقعاچیزبدی وراه چاره ای هم نیست ووووووقتی به ان الودمیشویم


milad k2 گفته است :

سلام من دوبار گل کشیدم هردوبارم فاز مرگ و ترس واسترس برداشتم دیدم به همه چیز عوض شده بود مغزم گوزیده بود همش به فکرمرگ بودم .پشت دستمو داغ کردم که دیگه لب نزنم.توصیه میکنم نزنید .من بعداز۲۰روزهنوزم حالم میزون نشده.نکشید عاقبت نداره مخصوصا برا اونایی که ترسواند


psy گفته است :

من الان هفت ساله دارم میکشم، از روزی که علف میزنم زندگیم زیرورو شده،، شدم مرد رویاهای خودم.. اینایم که میگید همش جو سازیه


احمدرضا گفته است :

من فعلا قفلم کلید ساز خوب سراغ داشتین خبر کنین:-)


Amir گفته است :

آیا مصرف حشیش.و گراس تاثیری در ریزش مو داره? چه راهی برای زودتر از بین بردن thc هست??


saman گفته است :

هر کسی لایق مصرف مشتقات گیاه مقدس کانابیس نیس، انقد مصرف ماریجوانا و مشتقاتشو به دیگران پیشنهاد نکنین، کسی که لیاقت داشته باشه، کسی که تو زندگیش به بینشی مقدس احتیاج داشته باشه خودش میره مصرف میکنه.
ملتی که صب تا شب به فکر اینن که چطوری سر هم کلاه بذارن، ماریجوانا واسه چیشونه؟؟؟
شاهدانه فقط برا انسان های خاص و برگزیدست، البته جنس ناب و طبیعیش نه هر کوفت و زهر ماری


sa گفته است :

سبام من دوماهی میشه مصرف علف دارم روزی یه نخ مداوم.. به نظرتون مشکلی هست!!؟ این ماده کلا دنیامو عوض کرده تا دارم دنیای واقعی رو میبینم..


kami گفته است :

محمدرضا گفته است :

سلام
این مواد بسیار مضر خوراک است


infected گفته است :

با با بکشید چیز خوبیه من خودم ۱۰ سال مصرف میکنم الانم خوبم در کل زندگی ۲ روزه حال کنید بابا به ما که میسازه به شما چطور؟


nourie گفته است :

خدا خلاصتون ی مشت احمق چرا اخه؟؟؟؟؟
به چی میرسید؟؟؟؟چی گیرتون میاد؟؟
جالبیش اینجاس بعضیا بعضیای دیگرم تشویق میکنن ب کشیدن…..


daliiii گفته است :

تنها عیب گل اینه که آدم بعد از کشیدن ترسو میشه همین
بزنید ولی جاش بزنید


روح الله گفته است :

این نسخه کامل نظر بنده است قبلی رو حذف کنید

==================

سلام عرض میکنم خدمت آبجیها و داداشیهای گلم
من تا الان که پاییز ۹۴ هست حدود بیست ساله که لبم به گراس و بنگ خورده . تجربه مو بهتون میگم هر کس هر نتیجه ای خواست بگیره
از ابتدا فقط برای خنده و مسخره بازی گراس میکشیدیم با دوستانمون. روزی ۲۵ گرم مصرف سه نفرمون بود. میکشیدیم و میخندیدیم بعدش به قول خودمون (گشنه لازم) یا به قول مشهور بین شهری (کره , کره لازم) میشدیم
کره لازم مرحله ی آخر که قفل شدن بدن هستش که خیلی خطرناکه که باید دو سه تا کره ی صد گرمی رو به زور بدی طرف بخوره تا ازون حالت قفل دربیاد
کل بدن دچار تشنج میشه جوری که باید با دیلم یا یه چاقو بندازی لای دندونهای طرف و دهنشو باز کنی و کره رو بخورونیش
– موقعی که (گشنه لازم ) میشدیم سه نفری میرفتیم یه جای باصفا و یک شانه تخم مرغ و سه کیلو گوجه رو با ده عدد نون با یه بطری نوشابه خانواده میزدیم بر بدن
-کم کم فاز خنده سبکمون کرده بود و تو جمع بچه های محل به قولی به اوسکول شناخته میشدیم هر کی رو هم که میدیدیم یا ما اوسکولش میکردیم یا اون مارو .. و تا شب به همین فقط میخندیدیم تا حدی که فکمون اکثر اوقات از جاش در میرفت و صورتمون کج میشد
– دیگه بزرگتر شدیم همه از گراس به بنگ (حشیش,چرس) که طی یه سری عملیات بسیار کثیف و نجس به عمل میاد (رزین کیاه رو که حاوی همون تی اچ سی هست رو داخل چاه توالت آویزون میکنن که بوسیله ی گاز متصاعد شده ی ادرار و مدفوع و بخار و رطوبت این کثافات که به جسم این پودر میره و به قولی پخته میشه و بعدش اونو بسیار زیاد مالش میدن که به این عمل تابوندن بنگ میگن)
– بنگ نقطه ی مقابل گراس هست اون هر چقدر میخندوندت این میبرد توی خودمون و حس غم و اندوه و افسردگی شدیدی بهمون دست میداد در طی این مدت اصولا شروع میکنیم به جفت پیدا کردن (جفت لزوما دو یا یک عدد زوج نیست و به هم پیالگیهای بنگ کشی جفت میگن)
-اینو بگم طبق شواهدی که توی سایت پرشین تولز موجوده و اکثر ماها که از کاربران اولیه و اصلی اونجا بودیم دست به خودکشیهای دسته جمعی میزدیم (تمام چت ها و تکست پیامها برای تعیین ساعت و قرار خودکشی همین الان موجوده کافیه کلمه خودکشی رو اونجا سرچ کنین) که خود من ۱۴ بار دست به خود کشی زدم که هر بار عنایت پروردگار بود که نجات پیدا کردم
– کم کم کیفیت بنگ ها تنزل پیدا کرد چون کسانی وارد کار تابوندن شده بودن که بجای پختن بنگ از ادرار خردسالان استفاده میکردن که دیگه بنگی که از مخلوط کانابیس و ادرار بوجود میومد نئشگی نداشت و به قول ما بجای ۲۰۰۰ کردنمون فقط مارسمون (چت , چتمارس) میکرد و بعد از کشیدن به صورت یک مترسک بدون کوچکترین حرکت فقط به یکجا زل میزدیم و به یک نقطه خیره میشدیم

-وقتی کیفیتها تنزل کرد و به گوشمون رسید که بجای بنگ داریم شاش میکشیم همراه با موجی که در کشور و شهرمون حرکت میکرد ناگزیر ماهم به سمت مخدرهای پاپاواوین دار (تریاک,شیره) سوئیچ کردیم

۸ سال قبل این موج کذایی دوباره تبدیل به سونامی شد و خیلی از دوستانمون رو به جزیره ی کریس (همون کراکی که شما میگین و ما میگیم کریستال البته تاحالا هیچ کریسی یا کریستالی رو ندیدم یا نشنیدم بدنش کرم بزنه توی تلویزیون بجای گفتن کراک میگفتن کریستال فشرده ) برد که خدا رو شکر من تونستم با کمک پروردگار خودمو با همون ترباک روی آب نگه دارم

همزمان با موج کریس سونامی ـه خانمانسوزی راه افتاد که اینبار نتوانستم جلویش مقاومت کنم و نمیدونم چی شد که دو مرتبه همون ۸ سال پیش من این متاع رو مصرف کردم و چون شیشه با تریاک و شیره ضد هستند به شدت خماری ای منو گرفت که هنوز یاد نمیدم اینجور خمار شده باشم و من چون به پاچراغی و دور هم جمع شدن بساط تریاک اعتیاد داشتم و تماشای جدیدترین فیلمها و سریالهای گاها سه بعدی علاقه ی چندانی به اون پیدا نکردم
و خدارو شکر با اینکه هنوز بعضی وقتها همش فکر میکنم آیفون خونه رو زدن یا یکی توی حیاط داره صدام میکنه یا توهمات کوچولویی دارم این رو به عنوان یک هشدار برای لب نزدنش به حساب میارم و مثل اون مرد قمی که از قضا خونه ی پشت به پشتمون بود که چند سال پیش دو دخترشو با چاقو کشت و سر زنشو روی پله های خونش برید و با چاقو صورت شاگرد بنگاه رو پاره پاره کرد (وحشتناک ترین جنایت در تاریخ کشور نامیده شد سرچ کنید) نمیخوام این بلا سر ۳ تا بچه ی گلم بیارم (لال بشم)

سرتون رو به درد آوردم

من ضریب هوشی بسیار بالایی دارم (یا استعداد خدادادی دارم یا اثرات همین آشغالاست)

جزو نخبگان کشور حساب میام (هک و امنیت و هم فرهنگی)

بخاطر ویکیپدیا بودن و توانایی بسیار بالا در یادگیری و ایضا اثرات مخرب پرحرفی باعث شده نه کاری بتونم گیر بیارم نه جایی استخدام بشم (از قضا چندی پیش توسط گزینش ***** رد صلاحیت شدم

اومدم اینجا اعتراف کنم

دوستان گلم
من اعتراف کردم چون ۳ تا فرزند نابغه و باهوش که مورد حسادت خاص و عام هستند دارم که اگر بخوام از کسی حساب ببرم ازونهاست نه از هیچ انسان عوضی ای که بخاطر اینکه اولین سرقت پول در فضای مجازی رو به واقع (اسناد و مدارک در پرشین تولز موجوده) بنده انجام دادم باید از کلیه مشاغل دولتی محروم بشم که نه اینکه بنده محروم بشم اونهان که از علم ماها محروم میشن

البته همه ی این مشکلات تقصیر ستاد رشوه گیر مبارزه با مواد مخدر است که اگر ریاستش با من بود تمام ساقیهارو زنده زنده تو آتیش میسوزوندمولی چه کنیم مامورینی در این ستاد وجود دارند اولا حرامخوارند که مشخص میکنه نطفه ی حلالی هم شاید نداشته اند که با مواد مخدر مبارزه نمیکنند

در ثانی درسته من هنوز به تریاک اعتیاد دارم و به این دلیل اعتیادمو ادامه میدم تا یک روز بمیرم یا امام زمان ظهور کنه و خودش اگه گنهکار بودم از وسط با ذولفقار نصفم کنه و اگه نبودم حقمو ازین بیشرف ها بگیره

بله دوستان گلم نئشه بازی به من بیخوابیهایی داد که در اون خلا تونستم علومی رو یاد بگیرم که اگر الان جامه ی عمل بهشون میپوشوندن گوشه ی یک کاری از مشکلات این مملکت گرفته میشد
-همین الان هم دو سه روز بیدارم و دارم چندین زبان برنامه نویسی میکنم و دائم در حال یادگیری ام
شده کارم دو شب بیداری ۱۲ ساعت خواب

من با این اوضاع هنوز گله ای از پروردگارم ندارم گله ام از چرخش روزگار است

اگر این سرگذشت من که توجه پروردگار و اهلبیت من رو از فرورفتن در باتلاق نجات داده رو یک موفقیت و من رو یک انسان موفق میدونین همین الان شروع کنید به مصرف مواد مخدر حالا چه اعتیاد به سیگار , سیگاری , تلخه جات , سفیدجات یا از نوع اینترنت جاتش

فرقی نمیکنه

اعتیاد وقتی بهش پر و بال بدی چشم بهم بزنی و شانس بییاری میبینی سه تا بچه داری که داره براشون خواستگار میاد و تو نمیدونی اینها چجوری بزرگ شدن چرا که روزهای شیرین زبانی دخترت و مسخره بازیهای پسرت تو یک گوشه داشتی چرت میزدی و یا سیم سرخ رو روی سنجاق میکشیدی یا سرت توی گوشی در حال جوین شدن در گروههای پورنوگرافی و جوک و چرندیات و خزعبلات

جمعه که پس فرداست , پیاده روی اربعین راهی حرم مولایم , باشد که دستگیر بی دست دستم رو بگیره

اللهم عجل لولیک الفرج

پ.ن:
هر کس هرجور معتادی دور و برش میشناسه میتونه بیاد مشهد و از هرکس که دید درباره ترک اجباری بپرسه
پول میدین آدرس میدین ۷ نفر قلچماغ فرد مورد نظرتون رو یا با زبون یا با کتک میبرن کمپ سه تا شیش ماه نگهداری میکنن و ترکش میدن (خداشاهده من شنیدم میگن اگه بخوای براشون گنده ورداری و شاخ بشی از داعش بدتر سرت میارن اونهایی که خوردن یا دیدن که کسی کتک خورده باشه فقط میگن “مسلمون نشنوه , کافر نبینه”

یاعلی


کامران گفته است :

جون مادرتون نکشین من یه بار اور دوز کردم به گه خوردن افتاده بودم فقطو فقط دلم می خواست بمیرم فقط تموم شه همش می گفتم غلط کردم خدایا !! خودت نجاتم بده
هنوز اونایی که فاز ترس ور نداشتن نمی دونن من چی میگم
خدا بهتون رحم کنه !!!


هایزنبرگ گفته است :

ساتیوا ها رو تفریحی بزنین ، برا گردش و مهمونی و هپی بودن و اکتیو بودن و … ولی اگه دائم بزنین استرس میاره !

ایندیکا ها رو برای ریلکس و خواب و اوقات فراغت و لش کردن بزنین ، همیشه بزنین 🙂 همیشه هپی ، گور بابای اینکه همه چی خرابه 🙂

ایندیکا ضد استرس هست و اکثر نژاد های طبی ایندیکا هستند .


خرابات گفته است :

خاک برسر ایناکه نمیفهمن ماری جوانا چیه و هی زر میزنن من تا الان خداد تا سیگاری کشیدم مخمم آخ نگفته برنامه نویس ارشد شرکتمونم هستم تا میتونید دود کنید که این متاع از بهترین نعمات الهیه فقط برای آرامش بشر.
خوش گذشت.


فدائی گفته است :

عبدللله گفته است :

دوستان گول کسانی رو که میگن بکشید نخورید اینها عین خودشون همراه داشته باشند و خیلی آشغال و خبیث هستند این بدونید هیچ معتادی قبول نمی کنه که معتاد است


siavash گفته است :

درود
اکر نظرات رو خوندم و فقط این نظر به دلم نشست : <>
بقیه فقط در ادامه ی مطلب منفی کننده ای که این سایت در اختیار مردم گذاشت کامنت گذاشتن.
من ۴ ساله میکشم و به خانواده ام هم گفتم ، از اونجایی که درباره این مواد اطلاعات نداشتن یه سری به گوگل مهربان زدند و متاسفانه با این مقاله رو ب رو شدن و من رو یه آدم توهمی میبینن. من تقاضا دارم به سایت های خارجی مراجعه کنید و با ترجمه کردن مطالب اون ها ، واقعیت ها رو ببینید.
امیدوارم روزی برسه همه شاد زندگی کنن


محمد گفته است :

بار اولش تجربه ی خوبیه چون واقعا اون چیزایی که فکرشم نمیکردین ببینینو میبینین.ولی بار دومش خریته محضه. به نظرم هر کسی که به دنیا میاد تا اخر عمرش باید یک بار تجربش کنه.من دو بار زدم نمیدونم چیکار کنم که دوس نداشته باشم بزنم


علی گفته است :

مخ را میگوزاند نکشید برادر و خواهرا رفیق من چند سال کشید الان تمرکز نداره همه چیو یادش میره الان که ترک کرده دچار افسردگی حاد شده .ممنون نکشید بفکر خانوادتون باشید.


پدرام گفته است :

این واسه اون عزیزیه که میگه تو هلند آزاده و تو آمریکا هم داره آزاد میشه.این آزادی فقط بخاطر جنبه تجاریشه نه چیز دیگه ای


هادی گفته است :

سلام من چند ساله که میکشم مشکل اعصاب دارم وقتی میکشم حالم خوب میشه اونم موقه استراحت بی کاری داداش کشیدی سر کار نرو رانندگی هم نکن شاد باشین


mohammad گفته است :

سلام
هرکی دنباله بدبختی بره بکشه
لطقا بقیه رو دعوت نکنه…..


امیر گفته است :

این دوستمون راست گقت در مورد فرهنگ سازی تویه امریکا خیلیا میکشن خیلی هم اخلاق خوبی دارنو مهربونن کارایه خودشونم میکنن . اقا من گل دستم بیاد میکشم کونتم بسوزه
ولی تشویق نمیکنم که توهم بکشی . خوب؟ نکش جیگر بابات دعوات میکنه .نکش.ولی من میکشم :)) تو نکش


سیاوش گفته است :

جون ناموستون نکشید …….یه تجربه ی تلخه دهشتناک باعث میشه که دیگه از یک کیلومتریشم فرار کنید


ولید گفته است :

سلام من خ.دم ۲ سال کاره هروزم مصرف علف بود به منم یه تایم خیلی حال میداد همه خانواده هم میدونستن علف میکشم تو این ۲ سال کلی حال داد ولی بعد متوجه شدم که کلی تغییر کردم نه فقط ظاهر بلکه فکری با همه مشکل داشتم فقط حر حرفه خودم بود تا اینکه تسمیم گرفتم گل از زندگیم حذف کنم حالم بهتر شد ولی باز خدا رو شکر میکنم که تونستم ترکش کنم همه اول میگن بابا اصلا اعتیاد نداره ما ۲ ساله هروز میکشیم اخه ادم عاقل ۲ ساله میکشی هروز اعتیاد نیست ؟ من فقط سیگارو نتونستم ترک کنم ولی اینن حرفو همیشه به یاد داشته باشید علف هایی که تو ایران کاشت میشه اصلا بدردبور نیست کاملا شیمایی هستن و مغز از بین میبر سعی کنید ترکش کنید که دنیا زیباتر شه به کامه اون نرید جلو مرسی


داریوش گفته است :

سلام یکی جواب منوبده لدفن ،،یباربارفیقا فقد ی پک بارکردیم بعد پنچ دقیقه فازش کرفتمون حال خوبی بود ولی یگی از بچه ها فک کنم حساسیت بش داشت هروقت پوک زد سلفه کرد فاز گرقتش کل شیشه ها خونمونو خورد کرد هی چرت گفت به زور کنترولش کردبم تا خوب نشد بردیمش دکتر خودمون فاز استرس گرفته بودیم ضربان قلبون بالارفت تازه خیای کم کشیدیم چرا ای بلا سر رفیقم اومد ینی میتونه براهرکس اتفاق بیفته ایجور هی باراوامون بود ولی مشروب وقرص زیاد خوردیم اون رفیقم پاک بود چیزی مصرف نمیکرد بعد قیلانبالاش کشیدیم ینی مال قلیانه بوده ممنون میشم گل بازا جواب بده


yasin0181 گفته است :

ناموسا من همه چی میکشم ولی فهمیدم هنه چی آدم به فنا میده الان ۱سال ترکم ولی این ماری یه چیزریه بار زدنش بیشتر حال میده تا کشیدن


سیروس گفته است :

سلام قربون آون که نوشته بود متنفرم از کسایی که استفاده میکنن بخدا حیف بدن سالمتون نیست که گرفتار چیزای چرتش کنین مصرف نکنین یه بارش هم بده لذت انی داره باعث میشه دفه بعد و بعد و بعد…یا قربوون اون که گفت ازدواج مجازی بازم درسته به جای این تفریح با خانواده مادر پدر برادرتون تفریح کنید اگه متاهلین با همسرتون وقت بگذرونین.یا اون که میگه باعث جلوگیری از سرطان میشه دروغه اونا از بس تو هوا هستن مریضیشون رو متوجه نمیشن.پس سالم بمونیید…..بخدا درسته دقیقا مثل کسی که مریضه ایدز داره دوس داره خیلیای دیگه هم مریض بشن واقعا خیلیا دوس دارن گرفتار این بشن اخه پشت بنش دودای دیگه هم میاد…..


ارسال نظر