جدیدترین مدلهای چکمه و کفش پاییز ۲۰۱۳ - models of boot

مجله تفریحی ویکی فارس ,اس ام اس ,مد ,عکس ,خبرSlide 1

عکس های بازیگران در ایام محرم سال ۱۳۹۲

Slide 1

عکس آندرس اینیستا در کنار همسرش

Slide 1

آهنگ مدل های رنگ سایه چشم ۲۰۱۴

Slide 1

عکس های دختران نینجای تهرانی

Slide 1

آهنگ جدید سامان جلیلی با نام حالم بده

Slide 1

مدل پالتو شیک زنانه قرمز رنگ ۲۰۱۴


تبلیغات

ساعت دیواری

ساعت الیزا

ساعت کاسیو

جدیدترین مدلهای چکمه و کفش پاییز ۲۰۱۳ – models of boot

  • 316 views
  • مهر ۲۹ام, ۱۳۹۲
  • گالری عکس, مدل کیف و کفش
  • 1334 بازدید
جدیدترین مدل های چکمه و کفش مد شده در پاییز 2013

جدیدترین مدلهای چکمه و کفش پاییز ۲۰۱۳ – models of boot

جدیدترین مدلهای چکمه و کفش پاییز ۲۰۱۳

The latest models of boots and shoes fall 2013 fashion photos

با به پایان آمدن فصل تابستان و فرارسیدن فصل پائیز اکنون زمانی است که همه ما به دنبال آن هستیم که بدانیم زیباترین و بهترین کفش ها و چکمه های مناسب با این فصل که در عین حال مطابق با مد روز و ۲۰۱۳ هم باشند چه مدل هایی هستند.
در پائیز امسال چاپ های جدید و زیبایی بر روی کفش ها و چکمه ها مد می باشد که حالت یکنواختی کفش را از بین برده و بر جذابیت مدل ها بسیار افزوده است.
کفش راحتی در این فصل بسیار مورد استفاده می باشد. در اینجا یک مدل کفش راحتی را به شما نشان داده ایم که به راحتی می توانید در تمام طول روز و برای برنامه های آخر هفته و یا قرار ملاقات های طول هفته آن را بپوشید و احساس رضایت کامل داشته باشید. نوک آن گرد می باشد و بسیار سبک است.
چکمه ای که از جنس پوست حیوانات مختلفی می باشد و همین چاپ متفاوتی که روی آن وجود دارد این مدل را کاملا منحصر به فرد کرده است. مثلا مدلی از آن که در تصویر می بینید شیبیه به پوست مار می باشد. این مدل چکمه به دلیل آن که بسیار بلند می باشد باید با لباس کوتاه یا مانتوی کوتاه پوشیده شود تا جلوه ی خود را از دست ندهد. می توان آن را با انواع لباس ها پوشید.
جدیدترین مدلهای چکمه و کفش پاییز ۲۰۱۳ – models of boot
در اینجا یک جفت کفش نسبتا پاشنه بلند را برایتان معرفی کرده ایم که از جنس چرم یا جیر می باشد و باید بدانید پاشنه ی آن طوری است که راه رفتن با آن در این فصل بسیار راحت می باشد.
چکمه ی دیگری هم نشان داده شده است که یکدست خاکستری بوده و بسیار نرم می باشد و نیم بوت است . بافت آن بسیار زیبا و از جنسی خاص می باشد و همین باعث شده در فصل پاییز طرفدارهای زیادی را داشته باشد.
جدیدترین مدلهای چکمه و کفش پاییز ۲۰۱۳ – models of boot
  چکمه های پاشنه بلندی که نیم بوت و تا بالاتر از مچ پا می باشند
این مدل چکمه بسیار کلاسیک و شیک بوده و هنگامی که با شلوار و یا دامن کوتاه پوشیده می شود بسیار زیبا می شود. قالب بندی این کفش بسیار زیبا و دقیق انجام شده و فرم زیبایی را به پاهای شما می دهد و باید گفت یکی از پرطرفدارترین مدل چکمه ها می باشد.
یک جفت کفش دیگر هم معرفی شده است که باید گفت کمی شبیه به کفش های مردانه می باشد و در پائیز و زمستان بسیار مورد استفاده واقع می شود. این مدل بسیار راحت بوده و اگر در تمام طول روز در محل کار به پا کنید اصلا احساس خستگی نخواهید کرد. جنس این کفش هم از چرم می باشد و پوشیدن ان با یک لباس یکدست مشکی بسیار زیبا می باشد. هم چنین بهتر است همانطور که در تصویر می بینید پائین لباس تنگ باشد تا جلوه ی بیشتری داشته باشد.
کفش ها و چکمه های بندی شکلی
یکی از این مدل ها همانطور که در تصویر می بینید  بسیار بلند و تا زانو بوده و باید با دامن کوتاه پوشیده شود. این مدل چکمه پاشنه ی بسیار ضخیم و یکدستی دارد که این باعث می شود راه رفتن با آن  راحت باشد و فشاری به پا وارد نشود. در نهایت باید گفت این مدل چکمه نه تنها بسیار خاص و زیبا می باشد بلکه بسیار راحت هم است.
یک کفش راحتی با پاشنه ای بسیار بسیار کوتاه هم معرفی شده است که بهتر است با شلواری پوشیده شود که تقریبا از جنس خود کفش باشد.
در اینجا دو مدل کفش راحتی هم به شما نشان داده شده است. روی هر کدام از این کفش ها نگین های تزئینی چسبانده شده است. یکی از آنها که اسپرت بوده و در واقع یک کفش راحتی می باشد و دیگری هم با کمی پاشنه که دارد به فرم یک کفش بسیار ساده و کلاسیک درآمده است. به این ترتیب با تهیه ی این دو مدل کفش می توانید یک دست لباس بسیار منحصر به فرد و زیبا متناسب با این روزها داشته باشید.

برچسب ها : , , , , , , , , , , , ,
تبلیغات

لاک پشت


ارسال نظر