عکس های فیلم زن، مرد، زندگی

مجله تفریحی ویکی فارس ,اس ام اس ,مد ,عکس ,خبرSlide 1

عکس های بازیگران در ایام محرم سال ۱۳۹۲

Slide 1

عکس آندرس اینیستا در کنار همسرش

Slide 1

آهنگ مدل های رنگ سایه چشم ۲۰۱۴

Slide 1

عکس های دختران نینجای تهرانی

Slide 1

آهنگ جدید سامان جلیلی با نام حالم بده

Slide 1

مدل پالتو شیک زنانه قرمز رنگ ۲۰۱۴


تبلیغات

ساعت دیواری

ساعت الیزا

ساعت کاسیو

عکس های فیلم زن، مرد، زندگی

  • 589 views
  • اردیبهشت ۲۰ام, ۱۳۹۲
  • فیلم و سریال, گالری عکس
  • 2899 بازدید

مهدی ودادی، کارگردان فیلم زن، مرد، زندگی با اشاره به اینکه ژانر فیلمش «سایکودرام» است به خبرنگار «نامه» گفت: در سینمای ایران کارگردانان به سراغ این ژانر نمی‌روند در صورتی که به نظر من این ژانر نیاز جامعه است.

این کارگردان درباره انتخاب بازیگرهایش گفت: هر کارگردانی به نسبت بودجه‌ای که در اخیار دارد می‌تواند بازیگرانش را اتخاب کند. البته من نسبت به بودجه‌ای که در اختیارمان بود از انتخاب بازیگرهایم راضی هستم و نتیجه کار از نظر من رضایت‌بخش است.

ودادی در باره استفاده زیاد از کلوزآپ در این فیلم اظهار کرد: خیلی از مسائل سینما را در قاب کلوزآپ به صورت حساب‌شده می‌بینم. در کلوزآپ‌ها درونیات شخصیت‌ها مشخص می‌شود.

کارگردان «زن، مرد، زندگی» با اشاره به ایکه در فیلم سازی به دو مسئله اعتقاد ویژه دارم، ادامه داد: بخش نخست نشان دادن واکنش شخصیتی است که در فیلم مشغول گفتن دیالوگ است و تماشاگر می‌خواهد بابت شنیدن این حرف‌ها ری‌اکشن بازیگر را ببیند. و نمای کلوزآپ یا نمای بسته ویژگی دومی است که در فیلمسازی روی آن تاکید دارم.

وی افزود: در خیلی از فیلم‌ها این کلوزآپ‌ها بدون منطق است و دیالوگ‌های گفته شده تعیین می‌کنند که اندازه پلان چقدر باشد، تا جایی که در برخی مواقع این دیالوگ‌ها در توشات فیلمبرداری می‌شود. در حالی که تماشاگر دوست دارد از نمای نزدیک اثرگذاری این گفتن دیالوگ را در چهره بازیگر ببیند و همیشه این رویکرد را پیگیری می‌کنم.

 


برچسب ها : , , , , , , , , , , , ,
تبلیغات

لاک پشت


ارسال نظر