عکس های سریال همسان

مجله تفریحی ویکی فارس ,اس ام اس ,مد ,عکس ,خبرSlide 1

عکس های بازیگران در ایام محرم سال ۱۳۹۲

Slide 1

عکس آندرس اینیستا در کنار همسرش

Slide 1

آهنگ مدل های رنگ سایه چشم ۲۰۱۴

Slide 1

عکس های دختران نینجای تهرانی

Slide 1

آهنگ جدید سامان جلیلی با نام حالم بده

Slide 1

مدل پالتو شیک زنانه قرمز رنگ ۲۰۱۴


تبلیغات

ساعت دیواری

ساعت الیزا

ساعت کاسیو

عکس های سریال همسان

  • 4,024 views
  • شهریور ۱۹ام, ۱۳۹۱
  • فیلم و سریال, گالری عکس
  • 8850 بازدید

http://www.wikifars.com/gallery/movie-telefilm/hamsan-serial/hamsan-0.jpg

 

خطلاصه داستان سریال همسان :

ژاده : دختری جوان، با کارکتری قوی که عرب و مسلمان(سنی) است و برای خواسته هایش مجادله میکند .عاشق لوکاس میشود و بزور ازدواج میکند ولی همیشه عاشق لوکاس بوده و با آمدن دانیال بین گذشته و آینده اش میماند.
٢- لوکاس :او همیشه ژاده را دوست داشته ولی با از دست دادن برادرش دیئگو پدرش انتظارات دیگری از او دارد . او مانند ژاده در زندگی و تصمیم گیری هیچ وقت نمیتواند قوی باشد و با خواسته هایش و مانع عایی که جلوش هستند مجادل کند. با عشق قبلی برادرش ماریسا ازدواج میکند و دختری به نام ناتالیا دارد .
٣- لئوناردو :پدر لوکاس ،مردی ثروتمند که عاشق کریستینا شده و وقتی میفهمد کریستینا با پسرش رابطه برقرار کرده تصمیم میگیرد او را فراموش کند . همسر او وقتی دوقلوهایش دنیا می آید میمیرد .
۴- ماریسا : همسر لوکاس و عاشق دیئگو بوده .ماریسا به خاطر عشق فراوانی که به دیئگو داشته با لوکاس ازدواج میکنه ولی میفهمد که لوکاس و دیئگو تنها از نظر ظاهری یکی بوده و هیچ خصوصیات مشترکی ندارند .ماریسا لوکاس را ترک میکند ولی وقتی میفهمد باردار است برمیگردد. ماریسا خودخواه و عاشق ثروت است.
آلبیری : دکتر آلبییری صاحب آزمایشگاه برزگ است و پدر خوانده دیئگو و لوکاس بوده و علاقه زیادی که به دیئگو داشته باعث میشه تا در آزمایشگاه همسان لوکاس را تولید کند و به خیال خود او را دوباره زنده کند.
ناتالیا : دختر لوکاس و ماریسا است .(نقش کوچیکی ناتالیا را دختر واقعی موریسیو بازی میکند ) ناتالیا به خاطر اختلافات زیادی که پدر و مادرش از اول داشته اند و دائما با هم دعوا کرده اند و اصلا به او اهمیت نمیدانند خیلی پرخاشگر و ناراحت است و در آخر شروع به مصرف مواد مخدر میکند.
دورا : زن سیاه پوست ،مادر دانیال
سعید : همسر ژاده و عرب و مسلمان است .عاشق او میشود و به خاطر اهانت های زیادی که همسرش به او میکند هر روز سنگ دل تر میشود .آنها دختری به نام هدیه دارند که وقتی ژاده را طلاق میدهد اجازه دیدن دخترش را به او نمیدهد .به خاطر اینکه ژاده را اذیت کند همسر دوم میگیرد و با همسر لوکاس ارتباط برقرار میکند و وقتی میبیند فایده ندارد او را طلاق میدهد.

http://www.wikifars.com/gallery/movie-telefilm/hamsan-serial/hamsan-1.jpghttp://www.wikifars.com/gallery/movie-telefilm/hamsan-serial/hamsan-2.jpghttp://www.wikifars.com/gallery/movie-telefilm/hamsan-serial/hamsan-4.jpghttp://www.wikifars.com/gallery/movie-telefilm/hamsan-serial/hamsan-5.jpghttp://www.wikifars.com/gallery/movie-telefilm/hamsan-serial/hamsan-6.jpghttp://www.wikifars.com/gallery/movie-telefilm/hamsan-serial/hamsan-7.jpghttp://www.wikifars.com/gallery/movie-telefilm/hamsan-serial/hamsan-8.jpghttp://www.wikifars.com/gallery/movie-telefilm/hamsan-serial/hamsan-3.jpg


برچسب ها : , , , , , , , , , , , ,
تبلیغات

لاک پشت


ساناز گفته است :

با سلام من هم می خواهم که عرب و دین مسلمان عوض کنم بازیگری کنم دختری که ۲۱ ساله هست نقش ژاده بازی می کند به نام دختر خوب و با نصیب به عنوان همسر جدید سعید در همسان است برای زبان مادری را یاد گیری می خواهم گلیم و آرایش کنم نقش جید را بازی کنم دختری زیبا و نصیب سعید باشم .


ساناز گفته است :

جوان از شهر مشهد میاد که بازی کنه
همه منرا بیبیند
حجاب م را رعایت کنم
عاشق سعید هست اقدام
می گریم
فیلمبرداری کند
عاشق سعید هستم
عاشق خذیجه شدم


ساناز گفته است :

با سلام من می هواهم که باز یکر به عنوان همست سعید ژاده سعید بأشم من با یک دختر به نام دختر ژاده و دخترش را می بییند أو را دوست دارم که إز نظر من را می کرد ، ساناز نقش جید را بأزید کتم زاره به نام ساناز مادر خذیجه بأشد .


ارسال نظر